MARKALAR

A6


Her yönü ile hayran bırakır.

Yenilikçi teknolojiler, ilerici tasarım ve hayran bırakan çeşitlilikte bir donanım. Audi A6 Sedan ve Audi A6 Avant yaşamınız için bu değerleri son derece sportif, şık bir çizgide birleştiriyor.

Dinamik tasarım kendini her çizgide belli eder.

İlk bakışta kendine hayran bırakan, duyguları canlandıran ve ilerleme isteği uyandıran bir Sedan. Duruşundan tamamen ilericilik ve sportiflik yansıtan bir tasarım. Çizgilerin yatay konumu aracı hem önden hem de arkadan daha da geniş ve sportif göstermektedir.


Sportiflik, zarafet ve işlevsellik konforla buluşuyor. A6 Avant, kusursuz bir denge ile çok yönlülüğü sergiliyor. Hafifçe ve zarifçe akıp giden orantılı ölçüler ve kusursuz hassasiyetle tanımlanmış hatlar. Eşsiz bir izdüşümsel görünüm.

İlerici tasarım ve yenilikçi görünüm. Diğer birçok şeyin yanı sıra, yolun gündüzmüşçesine aydınlatılması. Opsiyonel olarak sunulan LED ön farlar, geceyi gündüze çevirir. İsteğe bağlı sunulan 5 kollu yıldız tasarımlı 20 inçlik kontrast gri, kısmen parlatılmış¹ alüminyum alaşımlı dövme jantlar, fazladan etkileyici bir izlenim yaratmaktadır. Güçlü bir ifade park halindeyken bile. Herhangi bir ışık altında bile Etkileyici: üç boyutlu tasarıma sahip Audi Singleframe. Düz ve geniş. Egemenlik saçan. Yatay krom çıtalar ile, etkileyici A6 dinamiklerinin altını çizmektedir.

Çoklu fonksiyon ve kullanıcı dostu entegre Audi connect hizmetleri. İsteğe bağlı Bose Surround Ses sistemi. 14 hoparlörü ve toplamda 472 watt’ın üzerinde bir ses çıkışı ile birlikte farkını hissettiren, diğer ses sistemleriyle karıştırılamaz iç mekanda eşit ölçüde dağılan harika bir ses kalitesi.

Cömertçe tasarlanmış geniş iç mekan ve konfor. Çok sayıda eşya koyma gözü ve pratik saklama alanı seçeneğiyle. Örneğin 40 : 60 yatırılabilir arka koltuk arkalıkları¹ öne yatırılırken koltuk arkalığı kilidi bagaj bölmesinden kolayca ve rahatça açılır ve bagaj bölmesi iç hacmi² 565 litredir. Arka koltuk arkalığı tamamen öne yatırıldığında, bagaj hacmi 1.680 litreye çıkar.

Cömertlik, hissedilebilir konfor ile kendisini ifade eder.

İsteğe bağlı olarak sunulan elektrik kumandalı bagaj kapağı açma kapama özelliği. İsteğe bağlı sunulan sensör kumandalı bagaj kapağı pratik açma düğmesi ile, bagaj kapağı, bir ayak hareketi ile açılabilir. Bagaj kapağı açılırken, bagaj bölmesi örtüsü otomatik olarak açılır ve bagaj bölmesine erişme imkan tanır. Bagaj kapağı kapatıldığında, otomatik olarak geri yerine döner.


Kendi yolundan gitmenin, en çekici hali.

Audi A6 allroad quattro kolayca meydan okumanın yeni bir yoludur. Diğer birçok özelliğin yanı sıra, yol şartlarına duyarlı havalı süspansiyon sayesinde, kesintisiz amortisör sertliği ve süspansiyon yüksekliği değiştirme özelliğine sahip elektronik kumandalı havalı süspansiyon sistemi, süspansiyon yüksekliğini ve amortisör sertliğini mevcut sürüş koşullarına göre otomatik olarak ayarlar. Kendinden emin ve dinamik. Güçlü ve verimli TFSI ve TDI motorlarından kendinize en uygun olanını seçin.


Diğer otomobillerle karıştırılamayacak diğerlerinden tamamen ayırt edilen bir A6 allroad quattro. Ayrıca, krom dikey çubuklarıyla karakteristik ve alüminyum görünümlü çarpıcı Audi Singleframe. Bu görünümü pekiştiren, tamponu boylu boyunca saran bir alt koruma sacı, tavan spoyleri ve yükseltilmiş tavan rayları ile bağımsız görünüme vurgu yapmaktadır.

Cömert ve kendine has özellikleriyle karakteristiktir. Büyüleyici ayrıntılar birleştirildiğinde örneğin; İsteğe bağlı olarak sunulan kontrast dikişli bej atlas Valcona deri spor koltuklar duruşunuzu destekler. Veya sadece A6 allroad quattro için sunulan Elips bronz alüminyum dekoratif aksesuarlar ve Santos kahverengi iç mekan renk seçeneğiyle ya da standart donanım olan Sierra/mono.pur 350 siyah-kahverengi kumaş kombinasyonu ile eğim açısı göstergesi, yokuş iniş asistanı ve uyarlanabilir havalı süspansiyonu ile etkileyici.

Kendi yolundan gitmenin, en güçlü şekli.

Yüksek torklu TFSI ve TDI motorlar, karşı konulmaz hızlanma ve şaşırtıcı verimlilikleri ile etkileyici. Örneğin, enerji geri kazanımı ve Alüminyum hybrid yapı ile. Spor sürüş deneyiminde dönüm noktası: motordan gelen gücü değişken oranlarda arka tekerleklere dağıtan, isteğe bağlı olarak sunulan, geliştirilmiş spor diferansiyel ile birlikte sürekli dört tekerden çekiş sistemi, quattro.

Audi S6, sizi temsil eden bir şirket aracı, yüksek prestijli bir aile otomobili, her gün için şık atletik bir araç olmak üzere çok şeydir. Sedan ya da Avant olsun hiç fark etmez, her türde akıllı kuvvet sağlar. Audi cylinder on demand teknolojisi olan V8 TFSI Motor gücü sayesinde yolları dize getiriyor.

Şaşırtıcı Gerçekler: 331 kW’lik güç üreten TFSI 4.0 litre V8 motor. 0’dan saatte 100 km hıza 4,4 saniyede ulaşma. 550 Nm’lik yüksek tork çıkışının sağladığı dinamik güç. Audi cylinder on demand teknolojisi daha da geliştirilmiş Start-Stop sistemi ve enerji geri kazanımı gibi verimli teknolojiler sayesinde, daha fazla güç, daha az yakıt tüketimi.

Audi A6 ’nız için hangi motora karar verirseniz verin tüm motorlarda yüksek bir sıkıştırma, yüksek verimli bir yanma ve mükemmel bir verim mevcuttur. Ya da kısaca söylenecek olursa yakıt tüketiminin azaltılması ve emisyonlarının düşürülmesinin yanı sıra güç arttırılmıştır. Tüm TDI ve TFSI motorlar AB6 egzoz gazı emisyonu standardına uygundur.

Daha üstün performans. Audi A6 3.0 TDI competition.

Özel üretim modelimiz olan Audi A6 3.0 TDI competition modeli, Overboost (turboşarj) özelliği de devreye girdiğinde anında ilave bir 15 kW güç artışının yanı sıra, motor gücünde 240 kW’lık bir artış sunmaktadır. 650 NM’lik etkileyici bir tork gücüne sahip çift turboşarjlı 3.0 TDI çift turbolu motor, 0’dan 100 km’ye 5.0 saniyede çıkmaktadır. Araçta bulunan motor, aracın sportiflikten ödün vermediğinin göz ardı edilemez bir yansımasıdır.

Koltuk sırtlarında S6 kabartması bulunan S Spor ön koltuklar – Baklava dikişli koltuk orta bölümleri, koltuk yan destekleri, Koltuk başlıkları, kapılardaki kol dayamalar ve ön orta kol dayama arras kırmızı Valcona deri ile Granit gri kontrast dikişli – Kapı panel döşemeleri ve orta konsolun alt bölgesi Siyah Alcantara –  Opsiyonel olarak Siyah kumaş tavan döşemesi, siyah gösterge paneli ile Siyah Velur paspaslar

02 Koyu gümüş rengi kontrast dikişleri ile siyah direksiyon  

03 Pütürlü Karbon kırmızı dekoratif aksesuarlar

Sizin kişiliğiniz Sizin Audi’niz. Audi exclusive line.

Her bir Audi, size özel ısmarlama üretilir. Audi exclusive line ile sizlere, kendi Audi’nizi kendiniz yaratın diyoruz. Seçilen iç donanım döşemeleri, dekorlar ve malzemeler, iç mekanda uyumlu bir birliktelik oluşturur. Bu da sizlere, kişisel yaşam tarzınızı zarif bir şekilde otomobilinize yansıtmanıza imkan tanır.

Özenle seçilmiş dekoratif aksesuarlar, renkli deri döşeme ve kaplamalar, çok geniş bir renk yelpazesine sahip kişiye özel araç boyası ile Audi exclusive aksesuar ve donanım paketi ile Audi A6’nızı da tıpkı sizin gibi hiç bir şekilde başkalarıyla karıştırılamayacak şekilde eşsiz bir araç haline getirebilirsiniz. Tam arzu ettiğiniz gibi.

Daha Güçlü Görünüm.

Kişiliğinize en iyi uygun rengi seçin. Ayrıca boyasının mükemmel kalitesine güvenin, zira Audi otomobilinizin sadece parlak bir görünümü olması için değil, aynı zamanda çarpıcı bir görünüm ve ömür boyu çevrenin etkilerinden ve aşınmalardan korunması için aracınız boyanmaktadır.


AUDİ A6 ile test sürüşü yapmak
ister misiniz?

Test sürüşü yapmak için hemen randevunuzu alabilirsiniz.
Dilerseniz telefon numaralarından da Satış Danışmanı arkadaşlarımız ile
görüşebilirsiniz.