MARKALAR

Alhambra

Alışılmışın Dışında

SEAT Alhambra'nın iç mekanı işlevsellik ve konforu aynı anda sunacak şekilde tasarlandı. Yetişkinlerin rahatça oturabileceği üç koltuk sırası Alhambra'yı tüm nesillerin bir araya gelebileceği bir araç haline getiriyor. İstediğiniz gibi hareket edebileceğiniz iç mekan ise 2.430 litrelik genişlik içeriyor. Dıştan bakıldığında dinamik karakterini en iyi şekilde yansıtan Alhambra'nın keskin hatları ve güçlü duruşu, araca MPV segmentinde pek de alışık olunmayan sportif bir görünüm kazandırıyor.

Keyifli Teknoloji

Teknolojik özelliklerle donanımlı bu aile otomobili, yolculuk sırasında size ve sevdiklerinize konfor ve kalite sunuyor. Yolculuğun keyfini çıkarmaya hazırlanın.

Emin Ellerde

SEAT Alhambra, sürücü diz hava yastığı da dahil olmak üzere dokuz adet hava yastığı, arka kapılarda çocuk kilidi ve ISOFIX ve Top Tether bağlantı özelliklerine sahip opsiyonel entegre çocuk koltuğu sistemi gibi pek çok güvenlik özelliğine sahip. Alhambra’nın ESC (Elektronik Stabilite Kontrolü), EBA (Acil Durum Fren Asistanı), Auto Hold (Yokuş Kalkış Destek Sistemi) ve Lastik Basınç Sensörü gibi aktif güvenlik sistemleri sayesinde içiniz daima rahat olacak.


İhtiyacın Olanı Ekle

SEAT Alhambra, yolculuğun keyfini çıkarmanız için ihtiyacınız olan her şeye sahip. Aracınızı kendi zevkinize göre daha da kişiselleştirmek isterseniz, geniş seçeneklerimiz arasından istediğiniz aksesuarları seçebilirsiniz.

SEAT Alhambra ile test sürüşü yapmak
ister misiniz?

Test sürüşü yapmak için hemen randevunuzu alabilirsiniz.
Dilerseniz telefon numaralarından da Satış Danışmanı arkadaşlarımız ile
görüşebilirsiniz.