MARKALAR

Ateca

Özgüvenli Duruş

SEAT Ateca, dış görünüşündeki her bir keskin çizginin kazandırdığı ayrıştırıcı ve dinamik bir tarz ile günlük yaşantınıza özgüven katar. İç tasarımındaki tüm detaylar, sıradanlığı keyifli bir deneyime dönüştürmek üzere yaratılmıştır. Ergonomik tasarımlı orta konsol ile birlikte sunulan geniş yaşam alanı sayesinde, bu SUV modeli gündelik yaşam beklentilerinizi aşmanızı sağlar.

SEAT 4DRIVE

SEAT Ateca'daki son teknoloji ürünü 4DRIVE ile, dünyanın en gelişmiş dört tekerlekten çekiş sistemlerinden biri sayesinde daha fazla gücün ve yol tutuşunun keyfini çıkarabilirsiniz. Daha duyarlı olan süspansiyon yapısı ile de otomobilinizin her koşulda ve farklı zeminlerde daha iyi viraj performansı ve direksiyon hakimiyeti sağladığını görürsünüz.

Akıllı bir Şehirli

En iyi şehir içi sürüş deneyimini sunmak için tasarlanan gelişmiş teknoloji ile günlük rutininizin kusursuz ilerlemesini sağlayın. Opsiyonel Full Link Teknolojisi, yolculuk sırasında aracınıza akıllı telefonunuzu bağlamanıza ve mobil uygulamalarınızın keyfini çıkarmanıza olanak sağlarken, opsiyonel kablosuz mobil şarj sistemi cihazınızı şarj etmenizi zahmetsiz hale getirir.

Stressiz Şehir Yaşamı

Şehir içinde güvenlik, bir durumun kolay ve sorunsuz ilerleyebilmesini sağlamakla başlar. Opsiyonel Adaptif Hız Sabitleyici, Şerit Takip Asistanı ve Arka Çapraz Trafik Uyarısı ile birlikte Kör Nokta Tespit Sistemi, günlük yaşamınızı daha güvenli hale getirir.

Verimliliği Hisset

SEAT Ateca, en gelişmiş sürüş deneyimini sunan güçlü ve verimli bir motoru sayesinde, şehiriçi sürüş deneyiminizin daima keyifli devam etmesini sağlar.

Sıradışı Detaylar

Yeni SEAT Ateca'nın içindeki ve dışındaki tüm detaylar, sizi günlük rutininizin sıradanlığından uzaklaştırmak ve size yeni bir deneyim sunmak için titizlikle tasarlanmıştır. Yeni SEAT Ateca'da teknoloji ve tasarım açısından ihtiyacınız olan her özellik mevcuttur.

Günlük Ekstralar

Yeni SEAT Ateca, ihtiyacınız olan her şeye mükemmel uyum sağlamak için son derece kapsamlı bir aksesuar yelpazesine sahiptir.

SEAT Ateca ile test sürüşü yapmak
ister misiniz?

Test sürüşü yapmak için hemen randevunuzu alabilirsiniz.
Dilerseniz telefon numaralarından da Satış Danışmanı arkadaşlarımız ile
görüşebilirsiniz.