Jetta

Geçen zamana inat genç kalanlar, bulundukları ortamda hemen fark edilirler.

Size eşlik edecek otomobil, yani sizin otomobiliniz nasıl olmalı? Modern olduğu kadar klasik çizgilerini de koruyan bir otomobil olmalı... Günün trendlerine uyma ihtiyacı duymamalı, her dönem bir yıldız gibi parlamalı... İşte karşınızda tüm bu özellikleri bir arada barındıran Jetta.

Klasik tasarım hiç bu kadar “yeni” görünmemişti.

01 Klasik tasarımı “güzel” kılan, zamana karşı koyabilmesidir. Jetta’nın zamandan bağımsız, eşsiz zarafete sahip dış tasarımı da bu düşünceyi destekliyor. Jetta’nın ön bölümü yeniden yorumlanarak radyatör ızgarası, ön tamponu, sis farları ve hava girişleriyle dinamik bir görünüme kavuştu. Jetta’da opsiyonel olarak sunulan LED gündüz sürüş farlarına sahip Bi-Xenon “Plus” farlar, hem şık bir görünüm sunuyor hem de değişken sürüş koşullarına ayak uyduran gelişmiş ön aydınlatma fonksiyonu “AFS” sayesinde yolun optimum şekilde aydınlatılmasını sağlıyor.

02 Jetta’nın yeni arka tasarımı sayesinde tüm detaylar birbiriyle mükemmel bir uyum içinde: Modernize edilmiş arka tampon ve daha keskin hatlara sahip stop lambaları tasarım bütünlüğü sağlıyor. Ayrıca Highline donanımında standart olarak sunulan LED stop lambaları Jetta’nın dış görünümüne zenginlik katmanın yanı sıra sürüş güvenliğini de artırıyor.

Hareketli bir hayat sürenler de bazen düzene ihtiyaç duyar.

Günün koşuşturması içinde bazen etrafımızı dağınık bırakabilir ve aradığımızı olması gereken yerde bulamayabiliriz. Ama Jetta’nın iç tasarımı söz konusu olduğunda bu durum geçerli değil. Burada ihtiyaç duyacağınız her şey elinizin altında. İç mekânda yer alan tüm kontroller tam da olmaları gerektiği yerde, kolayca erişebileceğiniz mesafelerde.

Türkçe dil seçenekli yol bilgisayarı “Premium”, yüksek çözünürlüklü renkli ekranı ve animasyonlu menüsüyle sürücüsüne dış hava sıcaklığı, anlık/ortalama yakıt tüketimi, yağ sıcaklığı ve bunun gibi birçok önemli bilgi aktarıyor. Opsiyonel olarak sunulan navigasyon sistemleriyle tercih edildiğinde yol bilgisayarı üzerinden yönlendirmeler kolayca takip edilebiliyor.

Kendi yolunuzdan gidin ya da isterseniz kısa yolu seçin.

01 “Discover Media”* radyo navigasyon sistemi, yüksek çözünürlüklü 6,5" renkli dokunmatik ekranı, MP3 ve WMA uyumlu CD çaları, Bluetooth arayüzü ve 8 hoparlörüyle benzersiz bir navigasyon ve müzik keyfi sunuyor. Ayrıca SD kart, AUX-IN ve USB arabirimlerinin desteklenmesi sayesinde, müzik dosyalarının pratik bir şekilde oynatılması, hatta harici hafızalarda yer alan resimlerin ekran üzerinde görüntülenmesi sağlanıyor.

Yetişkinsiniz diye her şeyi kendiniz yapmak zorunda değilsiniz.

01 Kör nokta asistanı “Blind Spot”, sistemin izin verdiği sınırlar içinde, otomobilin arka bölümüne yaklaşan araç ya da cisimleri kontrol ediyor. Bu sistem, park edilen alandan çıkılırken, arkadan gelen bir araç ya da cisim algılandığında sürücüye uyarıda bulunarak güvenliği artırıyor. Sonuç: Görüşün çok da iyi olmadığı durumlarda daha fazla güvenlik ve konfor.

02 Yorgunluk tespit sistemi “Fatigue Detection”, sürücünün normal sürüş tutumundan farklı bir tutum sergilemesi durumunda devreye girerek hem görsel hem de sesli bir sinyalle sürücüye mola vermesi için öneride bulunuyor.
03 Geri görüş kamerası “Rear Assist”, aracın arka tarafından aldığı görüntüleri gerçek zamanlı olarak radyo ya da radyo navigasyon sisteminin ekranına yansıtıyor ve park ederken gerekli yardımı sunuyor. Ekran üzerinden görüntülenen kamera görüntüsünün yanında, direksiyon pozisyonuna bağlı olarak aracın ilerleyeceği yol, şeritler yardımıyla ekran üzerinde gösteriliyor ve sürücüye park etme sürecinde destek olunuyor.
04 Uzun far asistanı “Light Assist”, dikiz aynası üzerine yerleştirilmiş bir kamera sayesinde, karşıdan gelen ve önünüzde seyreden araçları tespit ederek uzun ve kısa farlar arasında otomatik geçiş yapıyor. Bu akıllı sistemle yalnızca sürücünün daha rahat yol alması sağlanmakla kalmıyor, aynı zamanda uzun farların kullanıldığı süre oldukça artırılarak görüş iyileştiriliyor. Sonuç: Gece sürüşlerinde daha fazla konfor ve güvenlik.

Koltuğa yaslanın ve keyfinize bakın.

Hangimiz arada sırada nefes alabileceği ve dinlenerek enerji toplayabileceği bir yer aramaz ki? Bunu yaparken aynı zamanda yol da alsanız harika olmaz mıydı? Tüm bu istekleri karşılayabilmek için Jetta’nın iç mekânı uzun yolculuklarda bile dinlendirici bir atmosfer sunacak şekilde tasarlandı. Comfortline donanımından itibaren standart olan “Gloss” deri/kumaş koltuk döşemelerinin yanı sıra kokpitte yer alan dikkat çekici dekoratif kaplamalar, yeni formuyla havalandırma çıkışları ve kokpitte bulunan diğer görsel ayrıntılar sayesinde huzurlu bir yolculuğa çıkacağınız kesin. Ayrıca Comfortline donanımından itibaren standart olarak sunulan ambiyans aydınlatması sayesinde iç mekânın şıklığı kusursuz bir şekilde tamamlanıyor.


VOLKSWAGEN BİNEK Jetta ile test sürüşü yapmak
ister misiniz?

Test sürüşü yapmak için hemen randevunuzu alabilirsiniz.
Dilerseniz telefon numaralarından da Satış Danışmanı arkadaşlarımız ile
görüşebilirsiniz.