MARKALAR

Leon

Modern Cazibe

SEAT Leon, modern ve simgesel bir şekilde tasarlanmış olup, her anınızın tadına varmanızı sağlayacak geniş iç mekanıyla size farklı karakteristik özellikler sunar.

Akıllı Yaşam

Teknolojinin elinizin altında ve kolay ulaşılır olması her zaman yükünüzü hafifletir. SEAT Leon, hayatınızı kolaylaştıracak şekilde planlanarak, en gelişmiş teknolojik özelliklerle donatılmıştır.

İç Huzurunuz Önemli

Opsiyonel olarak sunulan Sürücü Destek Sistemleri sayesinde  SEAT Leon'da kendinizi daima güvende hissedeceksiniz. Her yolculukta içinizin rahat etmesi için ihtiyacınız olan her şey bu araçta!

İyi Bir Başlangıç Yapın

Çevreye özen gösterin! SEAT Leon'un çevre dostu motor özellikleri sayesinde, her yolculuğa daha yüksek verimlilik ve daha düşük yakıt tüketimi ile başlarsınız.

Tüm Detaylar Düşünüldü

Tek bir paket ile sunulan ve hem içinde hem de dışında yer alan yüksek kaliteli, ergonomik tasarımın detaylarını keşfedin.

Aksesuarlarla Donanın

Karakterinizi ve zevkinizi yansıtacak zengin aksesuar çeşitleri arasından seçiminizi yapın. İster kayağa gidin ister bisiklet macerasına atılın ya da ailenizle uzun bir seyahate çıkın, ihtiyaçlarınıza uygun bir aksesuar daima SEAT Leon'da mevcuttur.

SEAT Leon ile test sürüşü yapmak
ister misiniz?

Test sürüşü yapmak için hemen randevunuzu alabilirsiniz.
Dilerseniz telefon numaralarından da Satış Danışmanı arkadaşlarımız ile
görüşebilirsiniz.