MARKALAR

Leon Cupra

Ne kadar cesursun? 

Güzel tasarım ve güçlü genetik Yeni Seat Leon Cupra modelinde bir araya geliyor. Bu otomobil, içinizdeki heyecan arayışına hitap edecek ve her yolda tüylerinizi ürpertecek. Modern ve aerodinamik tasarımı, bu eşsiz cazibeyi daha da güçlendiriyor. İçeride, ayrıcalıklı detaylarla benzersiz CUPRA hissinin keyfini çıkarabilirsiniz. Kaputun altındaki 300 hp güce sahip motor; maksimum güç, hakimiyet ve sürüş keyfi sunuyor. Daha ne bekliyorsunuz?

Yarış Pistinden Esinlenen Tasarım 

SEAT Leon CUPRA, ödüllü yarış otomobillerimizden esinlenilerek tasarlandı. Aerodinamik tasarım hatları ve 300 HP gücündeki motoru ile Leon CUPRA; ister direksiyon başındaki sürücü, ister yol kenarındaki bir seyirci olsun, keyif alınması için yaratıldı.

Arkanıza Yaslanın Ve Keyfini Çıkarın 

Hareket halinde olmanın stresini, opsiyonel olarak sunulan Kablosuz Şarj Ünitesi ve  KESSY Anahtarsız Biniş ve Çalıştırma Sistemi gibi gelişmiş teknolojilere bırakın. Sadece arkanıza yaslanın ve yoldaki her anın keyfini çıkarın.


En Son Teknoloji Ürünü

İkincil Çarpışma Freni ve Yorgunluk Tespit Sistemi gibi teknolojiler sayesinde,  SEAT Leon CUPRA ile daima güvende hissedeceksiniz. En son teknoloji, tam potansiyelinize ulaşmanıza olanak sağlayacak.

Tutku ve güç.

CUPRA size daha fazla güç sunarken sürüş deneyiminizi de zenginleştiriyor.

SEAT Leon Cupra ile test sürüşü yapmak
ister misiniz?

Test sürüşü yapmak için hemen randevunuzu alabilirsiniz.
Dilerseniz telefon numaralarından da Satış Danışmanı arkadaşlarımız ile
görüşebilirsiniz.