MARKALAR

Q3

Audi Q3 spor.

Bugün burada, yarın orada. Hareketli yaşıyorsunuz, hareketli düşünüyorsunuz. Bu nedenle size ve sizin isteklerinize ayak uydurabilen bir otomobil istiyorsunuz. Güçlü ve kıvrak, kompakt ve içi büyük, verimli ve ifade kabiliyeti güçlü ve de sportif. Audi Q3 spor yeni beklentilere göre geliştirilmiş.

Dikkat çekmekten çok daha ötesi.

Bir Audi Q3’ü sportif şekilde sürmenin yolu. Audi’ye özgü 3 boyutlu görünümlü Singleframe, tamponda bulunan alçak hava girişleri. Dinamik spor donanım tüm renk seçenekleriyle, ön spor koltuklar, opsiyonel olarak 3 kollu çok fonksiyonlu Q tasarımlı spor deri direksiyon ve 18 inç Alüminyum jantlar. Her bir ayrıntısı ile sportif bir hava yayan ve çok çeşitli kişiselleştirme seçenekleri sunan iç mekan ayrıntıları. Spor donanım paketi ile sahip olduğunuz sportif yanınızı daha da ön plana çıkarın.

Size ait Spor alanı.

Audi Q3 Sport’un iç mekanı en ufak ayrıntısına kadar yüksek kaliteli ve sportif. Ve isteğe bağlı olarak sunulan kişisel bir dokunuş. Daha araca binerken insanın kalp atışlarını hızlandıran bir donanım sayesinde. İsteğe bağlı olarak sunulan 3 kollu çok fonksiyonlu Q tasarımlı spor deri direksiyon ile birlikte spor ön koltuklardan ve alüminyum görünümlü iç mekan kaplamalarından tutun da, yine isteğe bağlı olarak sunulan satelit alüminyum iç kaplamalara kadar. Sürücü koltuğuna oturmak bu kadar heyecan verici olabilirdi.

Audi Q3 tasarım.

Modern araç kullanımı kendine güvenerek yorumlanır. Audi Q3, araçta çok daha güçlü bir görünüm yaratan yatay yönlendirilmiş çizgiler ile etkileyici bir izlenim bırakmaktadır. Coupé benzeri bir tasarımın yansıtıldığı tam bir SUV formuna sahiptir. Eşsiz ve ilerici görünümü ile dikkatleri üzerine çeker.

Beklediğiniz kadar size özel. 

Audi Q3 tasarım. Şıklığı yansıtan sağlam bir karakter. İsteğe bağlı olarak sunulan 18 inç alüminyum Döküm jantlar, incelikle ayarlanmış kontrast renkler, çekici renklere sahip koltuklar ve yine isteğe bağlı olarak sunulan çok fonksiyonlu 4 kollu tasarımlı direksiyon gibi sıradışı ayrıntılarla birlikte, kişisel fikirlerinizi dahil edebileceğiniz ve gerçekleştirebileceğiniz yeterli alan sunar. Kişiliğinizi istediğiniz şekilde yansıtabileceğiniz çarpıcı farklılıklar yaratın.

Kendi çizginize sadık kalın.

Kendisini hem aracın dışında hem de iç mekanında tüm varlığıyla hissettiren Audi Q3 tasarımı ile, kendi yolunuzda ilerleyin. İsteğe bağlı olarak sunulan 5 kol pervane tasarımlı alüminyum döküm jantlar ile kendine güvenli, bronz tanjant alüminyum dekoratif iç mekan kaplamaları ile tarz sahibi ve etkileyici diğer bir çok ayrıntısı ile kişiliğinizi yansıtın.

Audi Q3 Paketleri.

Bir Audi’yi sizin Audi’niz yapan nedir? Bunu tamamen ihtiyaçlarınıza uyarlanmış bir donanım yapar. Seçeceğiniz paket ve donanım seçenekleri ile aracınıza hayalinizdeki görünümü vermek için size çok sayıda esinlenebileceğiniz olanak sunulmaktadır. S Line Spor paketi, S Line Dış görünüm paketi ve S line competition ve bir çok dikkat çeken donanım seçenekleriyle Audi exclusive tasarım paketlerinden ilham alın.

İlk bakışta dinamizm. S line competition.

Dinamik bir kişiliğe özel önem verenler, S serisi competition modeli ile en sol şeritte yol alır. Parlak siyah radyatör panjurundan, parlak siyah renkteki tavan spoylerine kadar büyüleyici hatlar ve saymakla bitmeyecek daha bir çok dikkat çekici özelliği ile aracın halihazırda sahip olduğu özgüvenli görünümüne daha da atletik bir izlenim kazandırırken, aracın hareket halindeyken sergileyeceği dinamikleri deneyimleme beklentisine de tavan yaptırıyor.

Sizin kadar eşsiz. Audi exclusive.

Kendinizi şımartın ve Audi Q3’ünüze kişisel dokunuşunuzla birlikte seçkin ve eşsiz bir hava katın. Audi exclusive, beraberinde kişiye özgü çekici renk seçenekleri ile birlikte aynı adlı tasarım paketini beğeninize sunuyor. Yüksek kaliteye sahip malzemeleri, sıradışı renklerle buluşturun. Ve aracınızın sahip olduğu sıradışı kişiliğe daha da üstün bir hava kazandırın.

Daha Güçlü Görünüm.

Kişiliğinize en iyi uyan rengi seçin. Ayrıca boyasının mükemmel kalitesine güvenin, zira Audi otomobilinizin sadece parlak bir görünümü olması için değil, aynı zamanda çarpıcı bir görünüm ve ömür boyu çevrenin etkilerinden ve aşınmalardan korunması için aracınız tek kat yerine dört kat boyanmaktadır.


AUDİ Q3 ile test sürüşü yapmak
ister misiniz?

Test sürüşü yapmak için hemen randevunuzu alabilirsiniz.
Dilerseniz telefon numaralarından da Satış Danışmanı arkadaşlarımız ile
görüşebilirsiniz.