Foto

SEAT'TAN ZUBİZU SERVİS KAMPANYASI

ZUBİZU mobil uygulamasını kullanan SEAT sahipleri Başaran Otomotiv'de gerçekleştirdikleri harcama tutarı paralelinde artan indirim oranları ile yüzde 30'a varan indirimler kazanıyor! Aracı 2 yaşını doldurmuş tüm SEAT kullanıcıları için geçerli olan kampanyada, Başaran Otomotiv'de gerçekleştirilen işlemler sonucu harcama tutarına paralel olarak artan oranlar ile yüzde 30'a varan indirim hakkına sahip oluyor. SEAT kullanıcılarına özel bu kampanyada aracının garantisi biten, yani 2 yaşı geçen tüm müşteriler anında %10 iskonto hakkı kazanıyor. Kampanya, hasar onarımları hariç, mekanik bakım ve onarım dâhilindeki tüm orijinal parça, aksesuar ve işçiliği kapsıyor. Kampanya Koşulları: Yukarıda belirtilmiş olan kampanya Doğuş Otomotiv-SEAT markası tarafından uygulanan diğer servis kampanyaları ile birleştirilemez. ZUBİZU Servis Kampanyası'nda, 2 yaş ve üzeri SEAT müşterilerimiz, ZUBİZU'ya üye ise, kampanyaya katılan yetkili servislerde Mekanik ve Elektrik tüm parça ve işçiliklerde %10'dan başlayarak %30'a varan indirim hak ederler. 2 yaş ve üzeri tüm SEAT sahipleri serviste anında %10 indirim hakkı kazanır ve yaptıkları her 600 TL (KDV hariç)'lik ek harcamada %2 oranında indirim kazanarak %30'a varan indirim hakkı ele ederler. Kampanya 31.12.2018 tarihine kadar geçerlidir.

Foto

Hurda İndirimi Volkswagen'de!

Şimdi, yıllardır sizi taşıyan emektar otomobilinize veda ederek yepyeni bir Volkswagen’le yola devam etmenin tam zamanı!

Siz de eğer 16 yaş ve üzeri bir araca sahipseniz gelin onu hurdaya ayırın, 10.000 TL’ye varan ÖTV indirim fırsatından* faydalanarak yazın tadını yepyeni bir Volkswagen ile çıkarın. 18 Haziran 2018 – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerli olan hurda desteği hakkında detaylı bilgi için sizleri Başaran Showroom’larına bekleriz.

* 2018 Hurda Yasası düzenlemesine göre Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) indirimi, satın almak istediğiniz aracın vergi matrahına (vergi öncesi fiyatına) göre farklılık gösterebilmektedir. Buna göre;

  • Vergi matrahı 46.000 TL ve daha altında olan araçlar için 10.000 TL,
  • Vergi matrahı 46.000 TL ile 80.000 TL arasında olan araçlar için 8.000 TL,
  • Vergi matrahı 80.000 TL’yi aşan araçlar için 3.000 TL

Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) indirimi uygulanmaktadır.