SERVİS HİZMETLERİMİZ

SERVİS HİZMETLERİMİZ

Muayene Öncesi Kontrol


İçiniz rahat olsun diye, araç muayenesi öncesi ücretsiz Check – Up hizmeti sunuyoruz. Muayene sırasında dikkat edilen fren, direksiyon, aydınlatma sistemleri, aks, jant, lastik ve süspansiyon mimarisi, şasi ve bağlantı parçaları gibi bölümleri detaylı bir şekilde inceliyoruz. Ayrıca yine muayene sırasında incelenen emniyet kemerlerinin işlevi, araçta bulunması gereken trafik güvenliği ile ilgili ekipmanlar gibi önemli hatırlatmaları da unutmuyoruz.

Periyodik Bakım


Aracınızın tüm periyodik bakımlarını Yetkili Servislerimizde yaptırın, aracınız ilk günkü gibi kalsın. Ayrıca Yetkili Servislerimizde değiştirilen orijinal parçalar ve işçilik, garanti kapsamındadır. 

Yerinden Alım Yerine Teslim


Siz zahmet etmiyorsunuz; aracınız neredeyse oradan alıyor, sonra aracınızı istediğiniz yere teslim ediyoruz. Hem de bu hizmeti çok uygun koşullarla sunuyoruz.

Geçici Araç Temini


Aracınız servisteyken siz araçsız kalmayın diye harika bir hizmetimiz var!

Aracınız servisten çıkana kadar “Geçici Araç Temini” hizmetimizden yararlanarak, yolunuza devam edebilirsiniz.

Havaalanı Servisi


Siz check-in yaptırın, biz check-up yapalım.

Başaran Otomotiv Yetkili Servisleri, siz seyahate çıktığınızda aracınızı havaalanından alıyor, bakımını ya da onarımını yapıyor. Seyahatten döndüğünüzde, aracınız bıraktığınız yerde pırıl pırıl sizi bekliyor.

Ulaşım Hizmetleri


Aracınızı servise getirdiğinizde, dilerseniz sizi her saat başında hareket eden servislerimiz ile yakınlardaki alışveriş merkezlerine ya da saat 10:00 ve 14:00 da çarşıya bırakıp işlemler sonucunda geri aldırıyoruz.

Yol Yardım Hizmeti


Yol Yardım, hesapta olmayan aksiliklerle karşılaştığımız an 7 gün, 24 saat  nerede olursanız olun yardımınıza koşar.

Diyelim ki; acil servis yetkililerimizle görüştünüz ve aracınızın sorununun olay yerinde giderilebileceği anlaşıldı. Böyle bir durumda teknik ekibimiz zaman kaybetmeden acil yardım araçlarıyla yardımınıza geliyor

Aracınız herhangi bir nedenle yolda kaldı ve kesinlikle en yakın servise gitmesi gerekiyor. Böyle bir arıza söz konusu olduğunda da çekicimiz geliyor ve aracınızı en yakın servisimize getiriyor.


VW 444 89 24

SEAT 444 73 28

AUDI 444 28 34 

PORSCHE 533 767 72 43

Orijinal Yedek Parça ve Aksesuarlar


Orijinal Parçalar, yeni araç seri üretiminin standartlarına uygun olarak hazırlanır. Böylece aracınızla tam bir uyum yakalayarak; yüksek kalite, uzun kullanım ömrü ve maksimum performans sunar. Siz de aracınızın hep ilk günkü gibi kalması için Orijinal Parçaları tercih edebilir ayrıca zengin aksesuar yelpazemiz içinden kendi aracınıza uygun olanları seçerek; özellikleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

;