A7

İlerici tasarım dilinin tercümeye ihtiyacı yoktur.

Yeni Audi A7 Sportback ile çığır açan devrimsel Audi tasarım dilinin bakış açısı caddelerle buluşuyor. Sportifliğin ve zarafetin gelecekte nasıl görüneceğine dair bir sunumu. Klasik quattro mimarisi kullanılarak etkileyici ayrıntılarla süslenmiş. Baştan aşağı yeniden tanımlandığı halde tasarım çizgilerine sadık kalabilmenin yaşayan bir kanıtı.

03072018 123858
03072018 124015

Hiçbir şey ilk izlenimden daha belirleyici olamaz.

Yeni bir ışık altında tasarım ve fonksiyon. Standart olarak sunulan ve hemen hemen hiç bakım gerektirmeyen tamamen LED’li ön farlar ve arkada bir uçtan diğer uca uzanan LED’li şerit. İsteğe bağlı olarak sunulan, dinamik Coming Home/Leaving-Home fonksiyonuna sahip Audi lazer aydınlatmalı yenilikçi HD Matriks LED’li ön farlar. Sadece yolculuklarınızda değil, yolculuk öncesi ve sonrasında da etkilenmekten kendinizi alıkoyamayacaksınız.

Yeni ışık, yeni ışık kaynağı gerektirir.

Görmek ve görülmek; güvenli gece sürüşlerinin en temel gerekli ön şartı. İsteğe bağlı olarak sunulan yol ve sürüş şartlarına duyarlı aydınlatma kumandasına sahip yeni HD Matrix LED’li spot aydınlatmalı farlar ile etkin şekilde desteklenmektedir. Yol aydınlat-ması LED’lerin tek tek gruplar halinde açılıp kapatılabilmesi özelliği sayesinde kayda değer ölçüde arttırılmıştır. Yüksek çözünürlüklü aydınlatma özelliğinin yanı sıra, karşı-dan gelen araç sürücüleri ile önden ilerlemekte olan araç sürücülerinin gözlerini hemen hemen hiç rahatsız etmeyen aydınlatma. İsteğe bağlı olarak sunulan yeni Audi lazer aydınlatma özelliği ile birlikte. Yüksek seyir hızlarında bile yüksek görüş ve görülmenin yanı sıra olağanüstü bir aydınlatma özelliği sunan yenilikçi ışık kaynağı.

03072018 124106
03072018 124106
03072018 124203

Önsezi yeteneği öğretilebilir bir olgu değildir.

Herhalde dile getirilen bir kelimeden daha sezgisel başka bir şey yoktur. Yeni Audi A7 Sportback sizlere MMI’ı bu denli basit şekilde kullanma fırsatı sunuyor. Bunu mümkün kılan teknoloji de isteğe bağlı olarak sunulmakta olan ve sizi dinleyen, soru ve konuşmalarınıza yanıt veren ve belli başlı araç fonksiyonlarını uygulayan bir sesli yanıtlama desteği olan gündelik dil kullanma özelliğine sahip karşılıklı etkileşim teknolojisidir. Önceden tanımlanmış olan varsayılmış teknik terimler dışında geri kalan tüm konuşmalar gündelik dil üzerinden yapılır.

Açık alan büyüklüğün bir göstergesidir.

Işık saçan, ferahlık veren büyük ve ayrıntılara dikkat çeken bir iç mekana hoş geldiniz. Kendinize ait serbest alanınızın ve sadece size ait olan özel alanınızın tadını çıkarın. Üstelik direksiyonun başında oturan siz olmasanız bile.

03072018 124303
03072018 124404

Geleceğe dair en iyi öngörüler daha bugünden hayata geçti bile.

Birçok alanda standartları yeniden yorumlayan bir araç. Hemen ilk görüşte kişiyi etkisi altına alan yeni bir tasarım dili. Sahip olduğu dinamizm ve üstün verimlilik ile heyecan uyandıran, İlerici teknolojileri, çığır açan devrimsel bir işletim konsepti ve dijital ağ bağlantısı ile yepyeni bir çağ. Yeni Audi A7 Sportback: teknoloji ile bir adım önde, geleceğin motorlu araçlar dünyası için tasarlanmış bir otomobil.

Audi akıllı teknolojiler

Sürücüsüz sürüş vizyonumuza giden yolda atılan bir adım daha. Yeni Audi A7 Sportback ile modern motorlu araçlar dünyasının gelecekteki halini şimdiden deneyimleyebilirsiniz. Sürücüyü yol boyu destekleyen, isteğe bağlı olarak sunulan yüksek teknoloji ürünü sürüş destek sistemleri ve otomatik sürüş fonksiyonları. Daha da üstün bir sürüş konforu ve geleceği bugünden yaşamanın getirdiği büyüleyici duyguyu yaşamak için.
*Lütfen şunları dikkate alın: Sistemler sadece sınırları dahilinde çalışır ve sürücüyü destekler. Trafikteki sorumluluk ve gerekli dikkat sürücüye aittir.

03072018 124502
Audi A7

Audi A7

Yenilikçi tasarımıyla Audi A7, sportifliği ve zarafeti bir arada sunuyor. Klasik Quattro dizaynı üzerine çarpıcı detaylarla süslenen A7, mevcut çizgilere sadık kalarak devrim yaratmanın kanıtı niteliğinde.

Otomobilin geleceğe açılan kapısı olan Audi A7, üstün teknoloji ürünü otomatik sürüş fonksiyonları ve sürüş destek sistemleri sayesinde, yol boyunca sürücüyü destekler. En zorlu yollarda bile konfordan ödün vermeyen geniş ve ferah iç mekan tasarımı ile yolculuklar keyfe dönüşür. Panoramik cam tavanı ile gün ışığını kucaklayan iç mekan, yolculuk sonunda bile ayrılmak istemeyeceğiniz kadar huzurlu bir ortam haline gelir.

Akıllı aydınlatma sistemleri, eşsiz müzik keyfi sunan Bang & Olufsen ses sistemi ve sesli komutlarla yönetebileceğiniz MMI sayesinde Audi sizi etkisi altına alır ve müziğin tadına varmanızı sağlar. Hayallerin ötesinde bir sürüş deneyimi sunan Audi A7 teknik özellikleri ile geleceğin kapısını aralar.

Audi A7 Teknik Özellikler

Segmentinin göz bebeği Audi A7 yakıt tüketimi ile sürücülerin yüzünü güldürmeyi başarır. Lüks segmente sportifliği getiren A7, dinamik sürüş destek sistemleri ve yol şartlarına duyarlı HD Matrix LED farları ile yol boyunca sürücüye destek olur. Sesli komut ile kontrol edilebilen bilgi ve eğlence sistemleri sayesinde gözünüzü yoldan ayırmadan müzik, navigasyon, telefon gibi araçlara ulaşmanızı sağlayarak sizi her daim güvende tutar.

Dört tekerden çekiş sistemi olan Quattro ile her türlü arazi şartlarına uyum sağlar. Aktif süspansiyon sistemi sayesinde en zorlu yollarda bile minimum sarsıntı ile sizi hep konforlu tutar. Güçlü motoru, fonksiyonel tasarımı ve konforlu iç mekan dizaynı ile en uzun yolculuklarda bile rahat edebilmeniz için tasarlanmıştır. Bir başka deyişle Audi A7 konforun ve performansın birlikteliği ile size rahat bir sürüş deneyimi yaşatır.

Audi A7 Teknik Özellikler

Audi A7 Fiyat Listesi

Teknik ve donanımsal özellikleri ile sürücü dostu olan Audi A7 fiyatları seçilen pakete göre değişiklik göstermektedir. Başaran Otomotiv güvencesiyle sahip olabileceğiniz Audi A7 paketlerinden size en uygun olanı seçebilir ve seçtiğiniz pakete göre Audi A7 fiyat listesi ve tüm özellikleri hakkında bayilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

loading