A8

Sürücüsüz sürüş vizyonumuza giden yolda atılan bir adım daha. Kendinizi rahat hissedeceğiniz bir yere oturun. Bir ofiste. Deneyimlerin dijital dünyasında. Yeni bir bakış açısı için araca lazer tarayıcı eklendi. Araç kullanmayı daha güvenli hale getiren ve sürücüyü yol boyu destekleyen, İsteğe bağlı olarak sunulan yüksek teknoloji ürünü sürüş destek sistemleri. Dünya artık bambaşka bir yer olacak.

03072018 124651
03072018 124718

Yeni Audi A8’e hoş geldiniz. Seçkin bir ortamda engin özgürlüğün tadını çıkarın. Seçkin malzemelerle ve standartları belirleyen üstün kaliteli işçilikle seçkin olmanın tadını çıkarın. Yeni nesil konfor ve kolaylığı deneyimleyin. Dört bir yanda yer alan dijital ağlar. Bir yanıyla eğlendiren, diğer yanıyla mutlu ederken ayağınızı yerden kesen yenilikçi teknoloji.

Görmek ve görülmek; güvenli gece sürüşlerinin en temel gerekli ön şartı. İsteğe bağlı olarak sunulan yol ve sürüş şartlarına duyarlı aydınlatma kumandasına sahip yeni HD Matrix LED’li spot aydınlatmalı farlar ile etkin şekilde desteklenmektedir. Yol aydınlat-ması LED’lerin tek tek gruplar halinde açılıp kapatılabilmesi özelliği sayesinde kayda değer ölçüde arttırılmıştır. Yüksek çözünürlüklü aydınlatma özelliğinin yanı sıra, karşı-dan gelen araç sürücüleri ile önden ilerlemekte olan araç sürücülerinin gözlerini hemen hemen hiç rahatsız etmeyen aydınlatma. İsteğe bağlı olarak sunulan yeni Audi lazer aydınlatma özelliği ile birlikte. Yüksek seyir hızlarında bile yüksek görüş ve görülmenin yanı sıra olağanüstü bir aydınlatma özelliği sunan yenilikçi ışık kaynağı.

03072018 124736
03072018 124736
03072018 124816

İnsanda kendini araca atma isteği uyandıran ve yepyeni ışığıyla kendini gösteren konfor. İsteğe bağlı olarak sunulan kenar/ortam aydınlatma ışığı paketiyle şimdi çok renkli. İnsana kendini çok daha iyi hissettiren bir ortam yaratan sisteme tanımlı altı ayrı renk profili içermektedir.

Daha geniş bir alanı, daha net bir şekilde aydınlatan yeni bir far tasarımı ile çok daha eşit dağılımlı bir aydınlatma sağlayan, isteğe bağlı olarak sunulan OLED stop lambası teknolojisi. Her yolculukta daha da etkileyici. Hatta ara. Park halindeyken bile. Coming Home/Leaving Home fonksiyonunun yenilikçi ve gelecekten gelmiş gibi görünen dinamik aydınlatması. Bu sayede tüm yolculuklarınız başladığı kadar büyüleyici bir şekilde tamamlanır.

03072018 124901
03072018 124928

Genişletilmiş kapılar sayesinde araca daha rahat ve kolay inme-binme imkanı. Geniş ve ferah iç mekanın tadını çıkarın. Hangi koltuk modelini seçerseniz seçin, en üstün oturma konforu standart donanım olarak sunulmaktadır. Arttırılmış baş ve ayak mesafesi sayesinde yepyeni bir geniş alan deneyimini yeni Audi A8’de yaşayın. Kendinizi yoldayken de evinizdeymiş gibi hissetmeniz için.

Oturma odanızda oturur gibi oturun, ofisinizde gibi çalışın. Ses yalıtımının daha da güçlendirilmiş olması sayesinde tamamen rahat bir ortamda. Aynı zamanda bir Android tablet olarak da kullanabileceğiniz 10.1 inç portatif dokunmatik ekrana sahip, isteğe bağlı olarak sunulan Arka Koltuk Eğlence Paketi ile dijital ağa bağlı kalın. İsteğe bağlı olarak sunulan Arka Koltuk Uzaktan Kumanda Ünitesi ile araçta bulunan konfor ve bilgi-eğlence fonksiyonlarına dokunmatik ekranınızdan kumanda edin.

03072018 124956
Audi A8 L

Audi A8 L

Sürücüsüz sürüş vizyonu ile ön plana çıkan yeni Audi A8 L’de kullanıcının konforu için her şey düşünülmüş. Son teknolojik ekipmanlar eklenerek araca lazer tarayıcı özelliği kazandırılmış. Bu araç ile sürüş keyfi çok daha güvenli ve eğlenceli hale geliyor. Seçkin malzemelerin üstün işçilik kalitesi ile buluştuğu Audi A8 L satın alarak yeni nesil konfor ve ayrıcalığın tadına varabilirsiniz. Yenilikçi bir teknoloji ile dijital ağların muhteşem uyumunu bu araçta görebilirsiniz. Olağanüstü bir aydınlatma özelliğine sahip olan araç, sürüş keyfini en küçük ayrıntısına kadar sürücüye hissettiriyor.

Aracın konforunu gördüğünüzde kendinizi tam anlamıyla araca atmak isteyeceksiniz! Geniş iç ve bagaj hacmi ile konforlu bir ortamda sürüş keyfi yaşayabilirsiniz. Aracın genişletilmiş kapıları sayesinde çok daha kolay binme ve inme imkânına sahip olabilirsiniz. Aracın artırılmış baş ve ayak mesafesi sayesinde hangi koltukta oturursanız oturun, kendinizi modern bir ortamda hissedebilirsiniz. Bu araç ile kendinizi araçtayken bile evinizde gibi hissedeceksiniz.

Audi A8 L Teknik Özellikler

Yeni Audi A8 teknik özellikleri kısmında sürücüyü ne gibi yenilikler bekliyor?Her şeyden önce bu özel araçta 500/1370 - 4500 Nm/dd azami tork güç üretim kabiliyetine sahip, gelişmiş bir motor bulunuyor. Öte yandan Audi A8 yakıt tüketimi motor hacmine göre son derece ekonomik bir aralığa sahiptir. 2995 cc3 silindir cc'ye sahip olan araç, ortalama 8,4–8,2 l/100 km yakıt tüketimiyle ve 250,00 kW (bei 5.000) azami güçle ön plana çıkmayı başarır. Audi A8 L, 2055 kg civarında bir araç ağırlığına sahiptir. Modelin 0-100 km hızlanma düzeyi ise 5,7 sn. olarak ölçülmüştür. Euro 6d-ISC-FCM emisyon sınıfına dahil olan A8 L otomobiller, bu alanda da fark yaratır.

Audi A8 L Teknik Özellikler

Audi A8 L Fiyat Listesi

Audi A8 fiyatları, genel anlamda araçların özellikleri ve paket durumuna göre farklılık gösterir. Güncel Audi A8 fiyat listesi web sitemizden ya da bayimizden öğrenilebilir. Siz de hayallerinizi süsleyen bir araca sahip olmak istiyorsanız bu hayalinizi yeni Audi A8 L ile gerçekleştirebilir, konforun tadını çıkarabilirsiniz.

loading