Cayenne

Porsche Cayenne

Antalya’da yer alan ve Akdeniz bölgesinin en büyük otomotiv şirketlerinden biri olan Başaran Otomotiv, 1996 yılından beri kullanıcılarına hizmet verir. Satış ve satış sonrası servis hizmetlerinin tamamına sahiptir. Başaran, hayat kalitenizi arttırmak ve premium araç sürüş deneyimi yaşamanız için Porsche arabalarının tamamının satışını yapar. Porsche’nin tüm modelleri üzerine detaylı bilgileri sayfamızdan okuyabilir, Başaran Otomotiv Porsche Center satış noktalarımızda araçları birebir inceleyebilirsiniz.

Premium sürüş tecrübesi sunan modellerden biri olan Porsche Cayenne ve Cayenne Coupe 5 koltuklu, 4 kapılı olmasına rağmen spor araba moduna sahiptir. Cayenne ve Cayenne Coupe serisinin, E-Hybrit, S, Turbo, Turbo S E-Hybrit modelleri mevcuttur. Porsche Cayenne ve Cayenne Coupe serisi hakkında detaylı bilgileri sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Porsche Cayenne Teknik Özellikleri

Tüm Porsche arabaların ortak özelliği öncelikle her modelin bir spor araba performansına sahip olmasıdır. 4 kapılı ve 5 koltuklu Cayenne ve Cayenne Coupe modeli de aynı şekilde spor araba performansı sergiler. E-Hybrit, S, Turbo, Turbo S E Hybrit model varyantları mevcuttur. Tüm ailenin içine rahatça sığabileceği ama bir yarış pisti performansı gösteren model her spor araba tutkunu tarafından tercih edilir. Saatte 245 kilometre hıza çıkabilen araç, 6,2 saniyede 100 kilometre hıza çıkabilir. 6 silindirli, önden çekişli motor, 100 kilometrede ortalama 9,2 litre benzin tüketir. 245 mm havalı süspansiyon ve arazi sürüş seviyesiyle sağladığı maksimum zemin yüksekliği ile model, off-road sürüş keyfinede uygundur. Cayenne modelleri, şehir içi kullanıma uygun boyutları ve bilindik Porsche atmosferine sadık kalarak tasarlanır. Arabaya bindiğiniz ilk an yüksek kaliteli standart ekipmanların spor araba atmosferini hissedebilirsiniz.

Porsche Cayenne Fiyat Listesi

Porsche arabaları, hayat kalitenizi arttırmak ve premium bir sürüş deneyimi yaşamak için tasarlanır. Markanın modellerinin fiyat aralığı, teknolojik farkları ve kişileştirme özellikleriyle değişkenlik gösterir. Porsche Cayenne fiyatları hem modelleri hem de modellerine yapılan opsiyonel eklemelere göre değişir. Markanın araçlarının fiyatını belirleyen en önemli sebeplerden spor araba performansı, tasarımı ve motor gücüdür. Kullanıcılara bağlı kişiselleştirme ilaveleri de fiyatını değiştiren diğer önemli unsurlardır. Sayfamızdan Cayenne modellerinin tüm teknik özelliklerini inceleyebilir ayrıca 360 derece araç inceleme özelliğini deneyimleyebilirsiniz. Renklerini kişiselleştirebileceğiniz Porsche Cayenne’i deneyimlemek ve randevu almak için hemen Başaran Otomotiv sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

loading