fbpx

HAKKIMIZDA

Başaran Otomotiv Otelcilik Turizm İnşaat San. ve Tic. A.Ş. 1996 yılında Doğuş Otomotiv Servis Tic. A.Ş. distribütörlüğü altında Antalya’da faaliyetine başlamıştır.

Antalya ve çevresindeki hizmet ağımızı geliştirmeye yönelik olarak 2002 yılında Başaran Alanya, 2008 yılında Muğla bölgesinde de Başaran Fethiye Şubelerimiz açılmıştır. Başaran Isparta, 01.11.2010 tarihinde Isparta’da tek yetkili servis olarak hizmete başlamıştır.

Başaran Otomotiv Otelcilik Turizm İnşaat San. ve Tic. A.Ş. Antalya bölgesinde; Antalya Başaran ve Alanya Şubesi, Muğla bölgesinde Fethiye şubesi; Isparta bölgesinde Başaran Isparta ile yaklaşık 46.000 adet araç parkı, 25.000 m² kapalı, 40.000 m² toplam alanı ve 300 kalifiye personeli ile müşterilerine mükemmel hizmet sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Türkiye’nin en büyük tesisleri arasında olan bu konseptte VW, AUDI, SEAT, CUPRA PORSCHE markalarının teknoloji ve sağlamlığı tüm açıklığı ile sergilenmektedir.

Başaran Otomotiv Otelcilik Turizm İnşaat San.ve Tic. A.Ş. merkez ve şubelerinde günde 190 araca hizmet verebilmektedir.1996 yılında kurulan BAŞARAN OTOMOTİV, müşterilerine finans, ikinci el araç alım satımı, kasko sigorta ve asistans gibi hizmetleri sunmaktadır. Müşterilerimiz, satış ve servis hizmetlerinin her konumunda uygun ödeme koşullarında Volkswagen Doğuş Tüketici Finansman sistemi ile kredi kullanma imkanına sahiptir.

basasranik
loading