Q2

Dinamik tasarım, Sıradışı eğlence. Yeni Audi Q2.

Şehre yönelik SUV, etkileyici, güçlü tasarım, geniş bir dizi bilgi eğlence seçeneği ve dinamik süspansiyon teknolojisi sunar. Yenilikçi direksiyon ve isteğe bağlı adaptif sürüş asistanı² gibi öne çıkan unsurlar, sadece şehirde değil, direksiyonda da rahatlığı ve muazzam bir eğlenceyi garanti eder.

Yeni bağlantıları keşfedin. Her gün. teknoloji için

Yeni Audi Q2, güçlü sürüşü ve yenilikçi teknolojileri sayesinde direksiyon başında olağanüstü eğlenceyi garanti eder: Standart olarak sunulan yenilikçi direksiyon, direksiyon açısına ve hıza bağlı direksiyon yardımını temel alan değişken direksiyon oranı sayesinde etkileyici sürüş özellikleri sunar. Adaptif amortisörlere sahip süspansiyon, elektronik amortisör kontrolü sayesinde farklı sürüş durumlarına uyum sağlar.

Kendine özgü SUV

Şaşırtıcı derecede ilgi çekici: Yeni ön ve arka tampon tasarımı ve ve dinamik, alışılmadık gövde hatları yeni Audi Q2'ye güçlü bir görünüm kazandırır. Yeni tekerlek tasarımları ve dış renkler ile birlikte Advanced ve S line donanımlar, her yeni Audi Q2'ye tamamen kendine has kişisel bir görünüm sunar.

Kişiye özel ve sportif

Opsiyonel ortam aydınlatma artı paketi yeni Audi Q2'deki renk şemasını tercihlerinize göre uyarlamanızı sağlar. LED teknolojisine sahip yansımasız aydınlatma, özellikle uyumlu ve tek tip bir ışık oluşturur. Siyah Fine Napa deri spor koltuklar ile S line iç görünümüne sahip aracın iç kısmı etkileyici ve tutarlı biçimde sportifliğe odaklanmıştır.

loading