Q3

Gerçek bir yıldız.
Audi Q3.

Ortalama yakıt tüketimi: 7,4-6,6 l/100 km
ortalama CO₂ emisyonları: 168-149 g/km

Çok yetenekli SUV serisi; ikinci nesil Audi Q3 öz güvenli bir duruş ortaya koyarken sayısız ek özelliklerle birlikte geniş bir alan sunuyor.

basaran-oto-yeni-audi-q3-gercek-bir-yildiz

Mükemmel SUV

Ön kısmında dikey parçalı büyük Singleframe radyatör ızgarası öne çıkıyor. Ön farlar ise omuz hattından arka farlara kadar tek bir tasarım öğesi oluşturuyor. Advanced ve S line donanım serisinden birini seçin. Puls turuncu, Kronos gri ve Turbo mavi dahil olmak üzere on bir gövde rengi seçeneği ile geliyor. Jantlar için ise 17 ila 20 inç arasında seçenekler mevcut.

Tam kontrol

Audi Q3 standart olarak 10,25 inç dijital gösterge paneli dahil olmak üzere MMI radyo donanımı ile geliyor. Araçta mobil cihazlarınızı bağlayabileceğiniz farklı arayüzler ve bağlantı noktaları bulunuyor. Kontrol panelinin MMI navigasyon plus ve MMI touch özellikli isteğe bağlı üst versiyonunda el yazınızı bile tanıyabilecek yüksek çözünürlüklü renkli ekran bulunuyor. Entegre Audi connect hizmetleri sayesinde sayısız dijital özellikten yararlanabilirsiniz.

Güçlü, sade ve etkili

Audi, Audi Q3 modeli için sunulan benzinli motor seçeneği 1,5 litre TFSI (Ortalama yakıt tüketimi¹: 7,4-6,6 l/100 km; ortalama CO₂ emisyonları¹: 168-149 g/km) 110 kW (150 hp) güç sağlıyor.

Sadece güvenin

Audi Q3 farklı sürüş asistan sistemleri seçenekleri sunuyor. Bunlar arasından isteğe bağlı adaptif sürüş asistanı öne çıkıyor. Hızlanmanıza, fren yapmanıza, hızınızı korumanıza ve şerit içinde kalmanıza yardımcı oluyor.

Görün ve görülün

İsteğe bağlı Audi Matrix LED farlar tasarımın ötesinde özellikle günlük rutinlerinizi kolaylaştıracak teknolojiler açısından da yeni standartlar belirliyor. Artık dışarısı karanlık olduğunda uzun ve kısa farlar arasında sürekli geçiş yapmak zorunda kalmayacaksınız. Bunun yerine bir kontrol ünitesi farklı sürüş durumlarına yanıt veren farklı diyotları açar ve kapatır.

Benzersiz olun

Audi, edition one ile Audi Q3’ün son derece özel bir versiyonunu sunuyor. Bunlara bir dizi ekstra özellik dahil: Audi Sport⁸ 20 inç jantlar, Matrix LED farlar ve dinamik sinyal ışıkları, iç tasarım seçenekleri ve çok daha fazlası.

loading