Q5

Neredeyse tüm yol koşulları için üretilmiştir: Yeni Audi Q5.

İşinizi şansa bırakmayın. Söz konusu olan konfor, tarz ve dinamizm ise, bu birinci sınıf SUV daha ilk bakışta etkileyiciliğini gözler önüne serer. Görünüşü bir o kadar etkileyici, sürüşü bir o kadar güçlü, sahip olduğu teknolojiler bir o kadar çığır açıcı. Beraberinde sizlere sunduğu seçenekler o kadar çeşitli ki. Her gününüz yeni Audi Q5 ile.

03072018 132213
03072018 132226

Hareket etmek için tasarlandı. Hareket halinde olmasa bile.

Dinamik ve egemen bir yapıda vücut bulmuştur. Benzersiz bir görünüme sahip motor kaputu, hissettirmeden eğim kazanan tavan hattı, aracın omuz kısmının tepesinde duran yan aynaları ve ince kapı camı hattı. İsteğe bağlı olarak sunulan kontrast gri renklerdeki 5 segment kollu tasarımlı¹ kısmen parlatılmış alüminyum alaşımlı döküm jantlar, aracın sahip olduğu atletik yapıya dikkat çekiyor.

Işığa yeni bir şekil verin: Audi matrix LED ön farlar.

Yeni Audi Q5 parlak bir örnek. İsteğe bağlı olarak sunulan Audi matrix LED ön farları ile uzak mesafelerden bile etkileyiciliğini gözler önüne seriyor. Trafikte aracın belirginliğini keskinleştiren LED’li gündüz farları. Yüksek görünürlüğe sahip dinamik sinyal lambaları. Sistem sınırlarına giren karşıdan gelmekte olan veya öndeki araçları tespit eden vazgeçilmez kamera.

03072018 132242
03072018 132242
03072018 132253

quattro’nun sahip olduğu güçlerden biri daha: doğru anı fark etmek.

Sürekli dört tekerlekten çekişli quattro’ya sahip tüm 4 silindirli motorlarda bulunan akıllı bir işletim stratejisi sayesinde, Q5’iniz, çekiş gücünde en ufak bir kayıp yaşanmaksızın, dinamik ve güvenli bir sürüş sunar. Kullanılmasına gerek duyulmayan durumlarda quattro devre dışı bırakılır ve yakıt tasarrufu sağlanır.

Güçten tasarruf etmiyor. Yalnızca yakıt tüketimine katkıda bulunuyor.

TFSI ve TDI motorları, yeni Audi Q5’e yakıt verimliliği ve dikkat çekici ölçüde güç kazandırıyor. 4 silindirli ve 6 silindirli motorlar yüksek performansları ile kullanıcıların gönlünü fethediyor. Bütün bunların yanı sıra, isteğe bağlı olarak sunulan dört tekerlekten çekiş sistemi quattro, manevra ve hızlanma sırasında aracın çabuk ve kolay şekilde uyum göstermesini sağlıyor.

03072018 132306
03072018 132321

Ana sahnede yerinizi alın. Koltuğunuzdan hiç kalkmadan.

Yeni Audi Q5’in iç mekanı sürücüyü merkez alacak şekilde tasarlanmıştır ve uzatılmış aks mesafesi sayesinde kişiselleştirme için bir dolu alan kazandırılmıştır. İpek Nappa deri döşemelerden kişisel zevkleri yansıtan renklere ve aydınlatma elemanlarına kadar yüksek kaliteli malzemeler arasından birçok ayrıntıyı gönlünüzce seçebilirsiniz. Standart olarak sunulan akustik camlar ve opsiyonel olarak sunulan masaj fonksiyonlu ön spor koltuklar ile akılları çelen şık ve zarif bir iç mekan. Ve elbette ki temel ilke: sürücü her şeyden önce gelir.

Büyüklüğünüzü gösterin. Her bir ayrıntıda.

Yeni Audi Q5, uzatılmış aks mesafesi, geniş ve ferah iç mekanı ve pratik eşya koyma ve saklama alanları ve bagaj seçenekleri ile etkiliyor. Standart olarak sunulan bagaj güneşlikleri ve opsiyonel olarak sunulan özel bagaj paspası ile aracınızın bagajını ihtiyaçlarınız doğrultusunda döşeme imkanına sahipsiniz.

03072018 132334
Audi Q5

Audi Q5

Audi Q5 ile aradığınız konfor çok yakınınızda! İhtiyaç duyduğunuz konfor, tarz ve dinamizm, tam olarak bu araçta bütünleşiyor. Birinci sınıf SUV modeli daha ilk bakışta kullanıcıyı etkilemeyi başarıyor. Aracın dış görünüşü o kadar etkileyici, sürüşü o kadar konforlu, sahip olduğu teknoloji o kadar ileri düzeyde ki etkilenmemek pek mümkün değil! Audi Q5, size bir araçtan bekleneni fazlasıyla sunuyor.

Q5’in muhteşem performansı en başta sürekli dört tekerden çekiş teknolojisine bağlıdır. 4 silindirli motorda akıllı bir işletim sistemi de kullanılmıştır. Sürüşün her anında çekişten en ufak bir kayıp yaşamazsınız. Bu sayede dinamik ve güvenli sürüşün tadına varabilirsiniz. İhtiyaç duymadığınızı düşündüğünüz durumlarda quattro devre dışı bırakılarak belirgin bir yakıt tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Aracın uzatılmış aks mesafesi, genişleyen iç ve bagaj hacmi ile birleşir. Standart pakette bulunan bagaj güneşlikleri opsiyonel pakette bulunan bagaj paspasları ile ihtiyacınızı karşılar. Bu sayede istediğiniz doğrultuda bagajınızı döşeme şansı da yakalayabilirsiniz.

Audi Q5 Teknik Özellikler

Audi Q5’te kullanılan motorlar araca muhteşem bir performans kazandırırken bir yandan da yakıt tasarrufu ve yüksek performans ile kullanıcının beğenisini kazanmayı başarır. 4 tekerden sürekli çekiş sistemi sunan quattro teknolojisi aracın manevra kabiliyetini artırır. Bu sayede aracın güçten düşmesi gibi bir problemle karşılaşmazsınız.

Bunun yanında Audi Q5 teknik özellikleri belirlenirken sürücünün konforu ve aracın performansına yönelik her şey düşünülmüş durumdadır. Audi Q5 yakıt tüketimi incelendiğinde aracın muadillerine göre çok düşük yakıt tüketimine sahip olduğu görülür. Audi Q5 teknik özelliklerini genel hatlarıyla şu şekilde açıklayabiliriz:

Şehir içi yakıt tüketimi 5,9 l/100 km
Şehir dışı yakıt tüketimi 5,3–5,2 l/100 km
Ortalama yakıt tüketimi 5,5 l/100 km
Azami hız 220 km/s
Hızlanma 0-100 km/s 8,1 sn
Silindir cc 1968 cc3
Azami güç hp/dd 140 (190)/3800-4200 hp/dd
Azami tork Nm/dd 400/1750 - 3000 Nm/dd

Audi Q5 Teknik Özellikler

Audi Q5 Fiyat Listesi

Audi Q5 fiyatları incelendiğinde, fiyatların aracın donanım ve paket özelliğine göre değiştiği görülür. En sağlıklı fiyat aralıklarını bayimizden ya da web sitemizi takip ederek öğrenebilirsiniz. Siz de muhteşem bir SUV modeline sahip olmak için Audi Q5’i tercih edebilirsiniz.

loading