Q7

Audi Q7 quattro kavramı çok güçlü ve Audi ’ye özgü ilerici bir görünüm oluşturur.

Sürekli sürüş dinamizmi ve daha üstün çekiş gücü sağlayan, standart olarak sunulan kendini kanıtlamış quattro çekiş sistemi ile her koşulda görülebilir ve hissedilebilir yol hakimiyeti.

03072018 130752
03072018 130936

Onu sınıra kadar getirmeyi başaran , her zaman öndedir. Güçlü ve verimli TFSI ve TDI motorlar ile.

245 kW’ya varan güce ve 600 Nm’ye varan torka sahip güçlü ve verimli motorlar performansı ile hayran bırakacak bir dinamizm yaşatır. Yakıt tüketimi ve emisyon düşük tutulmuştur. Yüksek düzeyde performansa sahiptir. 8 vitesli tiptronic ve Audi drive select sayesinde kendini kişisel sürüş tarzınıza ayarlar. Her yolda önde olabilmeniz için hız yapılan yollarda opsiyonel dört teker direksiyon sistemi ile virajları daha iyi almayı sağlar.

Daha fazla ileriyi gören, daha çok ilerler. Audi Matrix LED farlar. Yeni bir ışık altında güvenli ve konforlu aydınlatma.

Geleceğin ışığı ileriyi aydınlatıyor. Opsiyonel olarak sunulan Audi Matrix LED’li ön farlar ile. Yolu eşit dağılımlı ve parlak bir şekilde aydınlatan billur berraklığında bir ışık. Düz bir hat boyunca tam berraklık. Hepsini kusursuz hassasiyetle işleyen ve birbirinden bağımsız olarak kumanda edilen ışık saçan diyotlara borçluyuz. Yolda gözle görülür izler bırakın. Ayrıca standart aksesuar olarak sunulan dinamik sinyal lambalarına sahip LED’li stop lambaları ile birlikte.

03072018 131106
03072018 131106
03072018 131224

Parlaklık ve mükemmel netlik. Araç kullanımının geleceği gözler önünde: Audi sanal kokpit.

Opsiyonel Audi sanal kokpit sayesinde, yüksek çözünürlüklü 12,3 inç ekranlı tam dijital kombi gösterge ile, sürücü ile ilgili birçok bilgi bir bakışta görüş alanınızda. MMI touch fonksiyonlu MMI navigasyon plus ile birlikte dışarı çıkarılabilen MMI ekranı üzerinden ilave 8,3 inç gösterge yüzeyine sahiptir. Araç ayarları, navigasyon, telefon, Audi connect¹ ve medyadan oluşan yeni akıllı MMI kullanım konsepti sayesinde sezgiye dayanan kullanım buna dahildir. Karmaşık teknolojiye hakim olmak çok kolay olabilir.

İlerici olmak örnek olmaktır. Yön gösteren tasarım. Ve yenilikçi teknolojiler.

Audi Q7, birçok açıdan örnek olacaktır. Sürüş dinamiğinin çok iyi olması, verimliliğin arttırılması ve CO₂ değerlerinin bu sınıfta örnek olması için ilerici fikirler ve akıllı bir malzeme karışımı sayesinde ağırlık olarak önceki modeline göre 325 kg’ye varan örnek olacak bir azalma sağlanmıştır.

03072018 131258
03072018 131807

Büyüleyici dikkat çeken özellikler.

Audi Q7 veya SQ7 Bir bakışta aklınızı çelen yüksek donanım çeşitliliği ve donanım kalitesiyle, sıra dışı araçlardır. Sayısız yenilikleri, konfor özellikleri ve asistan sistemleriyle her bir yolculuğu özel kılar. Diğer bir çok dikkat çeken özelliklerinden ilham almamanıza imkan yok.

Audi Q7’nizin iç mekanı konsept olarak kişisel ve en yüksek düzeyde rahat ve iyi hissettirir.

Fikirleriniz için yeterince boş alan. Örneğin koltuklarda, Farklı kalitede malzemeler, renkler ve fonksiyonlar ile ilgili çok çeşitli seçenekler.

03072018 131019 1
Audi Q7

Audi Q7

Başaran Otomotiv'in öne çıkan modelleri arasında bulunan Audi Q7'nin hem estetik görünümü hem de son model teknolojiler ile üretilen tasarımı sayesinde siz ve aileniz için en uygun tercihlerden birisi olacağı kuşkusuz. Q7 yakıt tüketimi ve emisyon düşük tutularak tasarlanmış bir model olduğu için ekonomik açıdan da birçok fayda sağlıyor. Yüksek düzey performansa sahip bu model CO₂ değerlerinin azalmasına destek olmak amacıyla diğer modellere nazaran ağırlıkta 325 kg’ye varan bir düşüş ile üretiliyor.

Audi Q7 Teknik Özellikler

Q7 teknik özellikleri bakımından pek çok model arasından kolaylıkla sıyrılarak kendini ön plana çıkarıyor. Quattro çekiş sistemi sayesinde sürekli sürüş dinamizmi ve üstün çekiş gücü sağlayan bu model, oldukça verimli bir motor performansı sergiliyor. Kişisel sürüş tarzınıza uygun ayarlamalar yapabilmenizi sağlayan 8 vitesli Tiptronic ve Audi Drive Select'e sahip olan Audi Q7, opsiyonel dört teker direksiyon sistemi ile ise virajları oldukça rahat almanıza yardımcı oluyor. Kusursuz bir tasarıma sahip olan Q7'nin bir diğer önemli özelliği ise yolu eşit dağılımlı ve parlak bir şekilde aydınlatan ışıklara sahip olması. Karmaşık görünen teknolojiyi sizin için çok daha kolay hale getiren bu model, MMI Touch fonksiyonlu MMI navigasyon plus'a ek olarak 8,3 inç gösterge yüzeyine de sahip. İşleri sizin için çok daha kolay hale getirme amaçlı tasarlanan Q7, teknolojiyi ve konforu bir arada deneyimlemeyi sevenler için oldukça başarılı bir tercih olarak öneriliyor.

Audi Q7 Teknik Özellikler

Audi Q7 Fiyat Listesi

Müşteri memnuniyeti esaslı politikası ile uzun yıllardır sizlerin güvenini kazanmış olan Başaran Otomotiv, Audi Q7 fiyatları söz konusu olduğunda da piyasa fiyatlarına nazaran oldukça uygun satış imkanlarıyla öne çıkıyor. İhtiyaçlarınıza en uygun aracı bulma amacıyla hareket ederken ekonomik olmayı da göz önünde bulunduruyor ve size uygun fiyatların yanı sıra pek çok ek imkan da sunuyor. Başaran Otomotiv VDF Kredi imkanıyla hayallerinizdeki araca en hızlı ve kolay şekilde ulaşmanızda size yardımcı oluyor. Seyahatlerinizi oldukça konforlu bir hale getirecek olan Audi Q7 ile kısa bir süre içerisinde güvenli ve keyifli bir sürüş deneyimi elde edebilirsiniz!

loading