Touareg

Yeni maceralara yelken açmaya hazır.

İlk bakışta tüm ihtişamını gösteren bir otomobil: Yeni Touareg. Yalnızca yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak en yeni teknolojilerle tasarlanan Yeni Touareg, “Premium” otomobil anlayışına yepyeni bir bakış açısı getiriyor. Çarpıcı radyatör ızgarasından göz alıcı yan hatlarına ve sportif difüzörüne kadar uzanan yenilikçi tasarımı, üzerinizde kolay kolay silinmeyecek bir iz bırakmayı başarıyor. İç mekânda Atmosphere ve Elegance gibi dizayn öğelerinin yanı sıra dış tasarımda isteğe bağlı olarak sunulan 21" alüminyum alaşımlı “Suzuka” jantlar ve R-Line ekipman detaylarıyla aracınıza kendinizden bir dokunuş katarak unutulmaz maceralara yelken açabilirsiniz.

07082018 144435 1
07082018 144630 2

Gelecek karşınızda: Dijital kokpit “Innovision Cockpit”

Geleceği bugünden yaşamak nasıl hissettirirdi? Öğrenmek için direksiyon başına geçebilir ve dijital kokpit “Innovision Cockpit”i bizzat deneyimleyebilirsiniz. Gösterge ekranlarını sürücü odaklı olacak şekilde kavisli tasarımıyla bir araya getiren sistem; kullanıcı dostu kumanda yöntemlerini dokunma, jest veya sesli kontroller yardımıyla herhangi bir fizikselbutona ihtiyaç duymadan sunuyor. Dijital kokpit “Innovision Cockpit”, tüm işlev ve fonksiyonlarını etkileyici grafik ve animasyonlarla gösteriyor.

Neresinden bakarsanız bakın, etkileyici.

Etkileyici görünmenin birçok yolu olsa da, Yeni Touareg en kısa yolu seçiyor. Sahip olduğu dikkat çekici tasarımı ile geniş gövde yapısı sayesinde sağlam ve kendinden son derece emin bir karakter çiziyor. Gövdenin etrafını çevreleyen krom çıtalar, dinamik sinyal lambalarına sahip LED stop lambaları ve şık krom ızgara dizaynı ile mükemmel uyuma sahip “IQ. Light - LED Matrix” far sistemi, bu iddiayı fazlasıyla kuvvetlendiriyor. Söz konusu estetik olduğunda, Touareg’in önüne kimse geçemiyor.

07082018 144803
07082018 144803
07082018 144832 1

En etkileyici özelliği, size özel olması.

Sayısız seçeneğin tek bir amacı var: Size özel olmak. Sınırsız kişiselleştirme seçeneğinden faydalanarak siz de Yeni Touareg’inizi kendi zevkinize ve ihtiyacınıza özel olarak tasarlayabilir ve hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin fırçalanmış alüminyum dekor öğelerine sahip “Elegance” dizayn öğeleri ve Mistral/Grigio renklerine sahip “Vienna” deri döşeme koltuklar ile harika bir kombinasyon oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra opsiyonel olarak sunulan çok renkli ambiyans aydınlatma sayesinde 30 farklı renkte ambiyans aydınlatması da elde edebilirsiniz.

R-Line

Yeni Touareg, doğası gereği bir sporcudan bekleyebileceğiniz her şeyi halihazırda sunuyor. Ancak R-Line ekipmanları sayesinde bu karakteri daha etkili bir şekilde ortaya çıkarabilirsiniz. R-Line dış tasarım seçeneği, işinizi kolaylaştırmak için birçok dinamik tasarım unsurunu bir arada sunuyor: Radyatör ızgarasında bulunan karakteristik “R-Line” logosu, R-Line’a özel olarak tasarlanmış tamponlar ile kapı etekleri ve “R-Line” logolu marşpiye kaplamaları.

07082018 144936
07082018 145004

En iyiler, daima en iyi yardımcılara sahiptir: Sürüş destek sistemleri.

Birçok yenilikçi teknoloji ve sürüş destek sistemini beraberinde getiren Yeni Touareg, sadece tasarım açısından değil; işlevsellik açısından da sayısız avantaj sunuyor. Bu otomobilde yer alan sürüş destek sistemlerinin yardımıyla beklenmedik olaylara karşı daima hazırlıklı olabilirsiniz. Örneğin: Karanlıkta bile görmenizi sağlayan gece görüş sistemi “Night Vision”.

Volkswagen Touareg

Volkswagen Touareg, ilk baktığınızda tüm ihtişamı ile sizi etkilemeyi başarıyor. Aracın üretiminde kullanılan ileri teknoloji ve çeşitli donanım özellikleri konforlu bir sürüş imkânının yanında araç sürücüsüne güvenli bir ortam da sunuyor. Aracın her bir noktasında bulabileceğiniz yenilikçi tasarım, hafızalarda iz bırakıyor. Aracın dış tasarımdan iç mekânın en küçük ayrıntılarına kadar keskin ve göz alıcı bir görünüm kendini hissettiriyor.

Aracın üstün özellikleri sayesinde geleceği bugünden yaşıyor izlenimine kapılıyorsunuz. Volkwagen Touareg gösterge ekranı, sürücü odaklı kavisli tasarımıyla göz alıcı bir görünüm ortaya çıkarıyor. Aracın kumanda sistemleri fiziksel müdahalenin yanında sesli bir şekilde de kontrol edilebiliyor. Dijital kokpit, son derece modern işlev ya da fonksiyonları etkileyici grafik ve animasyonlar ile süslüyor

Araca gerek dış kısımdan gerekse de içeriden baktığınızda tüm açılardan etkileyici bir görünüm gözünüze çarpıyor. Araç, sahip olduğu geniş gövde ile iç hacim sayesinde kullanıcıya seyahatte büyük bir kolaylık ve özgüven sağlıyor. Her bir ayrıntıyı kendinden emin tasarım çizgileri ile ortaya koyan krom çıtalarla birlikte dinamik sinyal lambaları da kullanıcının beğenisini kazanıyor. Muhteşem estetik yapısı ile Touareg muadillerinden ayrılarak sürücüler için kullanışlı ve gelişmiş bir araç sürüş deneyimi sağlıyor.

Volkswagen Touareg
Volkswagen Touareg Teknik Özellikler

Volkswagen Touareg Teknik Özellikler

Volkswagen Touareg teknik özellikleri incelendiğinde muhteşem donanım ve tasarım özellikleri gözden kaçmıyor. Araçta kullanılan 3.0 V6 TDI motor 600 Nm tork üretme kapasitesine sahip. Araç, 8 ileri şanzıman teknoloji ile 4x4 sürekli aktarma olanağını da kullanıcı ile buluşturuyor. Touareg yakıt tüketimi de muadillerine nazaran oldukça düşük tutulmuş durumda. Araçta 75 litre kapasiteli yakıt deposu bulunuyor. Aracın yakıt tüketimi ise ortalama 7.9 lt/100 km olarak karşımıza çıkıyor. Araç 0’dan 100 km’ye 6.5 sn gibi kısa bir zamanda ulaşabiliyor. Söz konusu zaman dilimi diğer SUV modelleri ile kıyaslandığında muhteşem bir performans diyebiliriz.

Volkswagen Touareg Fiyat Listesi

Volkswagen Touareg fiyatları araçların paket ve özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Aracın fiyatını alacağınız pakete karar verdikten sonra Başaran Otomotiv bayi ya da web sitemizden öğrenebilirsiniz. Bir araçtan beklediklerinizi fazlasıyla karşılayan Volkswagen Touareg ile keyifli yolculuklar yapabilir, konforu üst seviyede hissedebilirsiniz.

loading