Yeni Ateca

Tasarım
Özgüven sembolü.

Her türlü yol koşulunda dinamik, güçlü ve heybetli...

Dış tasarım
Daha cesur, daha sağlam

Daha büyük bir ön Izgara, ön-arka Full LED farlar ve çekici detaylarıyla her türlü maceraya hazır.

basaran yeni seat ateca 2020 2
basaran seat ic mekan

İç mekan
İstediğin gibi olsun

Ahşap yüzeyli kapı panelleri ve orta konsolu sayesinde XPERIENCE ile evinde gibi hisset!

Daha sportif bir görünüm istersen metalik detaylarıyla FR senin için hazır.

Ön Bölge Asistanı
Daima huzurlu.

Ön Bölge Asistanı, önünde giden aracın sana olan mesafesini tespit ederek seni uyarır.

Adaptif Hız Sabitleyici
Şehirle senkronize.

Seyahatini kolaylaştır. Sadece sabit bir hıza ayarla, dur-kalk trafikte dahi gerisini Ateca’n halletsin.

basaran seat yeni ateca konsol scaled
basaran seat yeni ateca konsol scaled
basaran yeni seat ateca 2020 5

Sesli Komut Sistemi
Hola Hola.

Sadece bir düğmeye dokunarak veya basitçe “Hola Hola” diyerek etkinleştirilen, üst seviye yardımcı pilot.

Full LED Teknolojisi
Tarz ve verimlilik.

Dinamik sinyallere sahip Full LED arka farlar güvenliği şık bir şekilde tamamlar.

basaran yeni seat ateca 2020 6
Seat Yeni Ateca

Seat Yeni Ateca

Eskisinden daha güçlü ve daha sağlam olması için yeniden tasarlanan Yeni Ateca, zorlu yol koşullarında bile dinamikliği ve heybetli duruşunu bırakmıyor. Daha büyük bir ön ızgara, ön-arka full LED farlar, araca özel bir çekicilik kazandırıyor. Yan etekleri metalik olan FR SUV modelinin Ateca mührü, el yazısı ile yeni bir görünüme kavuşuyor.

Xperience serisi, ahşap yüzey tasarımına sahip kapı panelleri ve orta konsolu ile sürücüsüne sıcak bir karşılama sunuyor. Ayrıca yapay zeka destekli yazılımı sayesinde güvenli ve konforlu bir seyahat imkânı vadediyor. Hız sabitleme, öndeki aracın mesafesini belirleme gibi teknik özellikleri ile gelen Yeni Ateca, hem iyi bir yol arkadaşı hem de harika bir asistan olarak sizlere eşlik ediyor.

Seat Yeni Ateca Teknik Özellikler

Ateca teknik özellikleri incelendiğinde güvenli ve keyifli bir sürüş deneyimi için tasarlandığı görülüyor. Xperience ve FR serisindeki teknik özellikleri arasında 18" alüminyum alaşımlı jant, LED sinyal, sis ve stop lambaları, elektrikli, ısıtmalı ve katlanabilir yan aynaları bulunuyor. Bunun yanında "Hola" karşılama ışığı ile yardımcı pilotunuz devreye giriyor.

Metalik ön, arka ve yan süslemeleri, siyah çamurluk kaplaması seriye ekstra sağlamlık hissi kazandırıyor. ABS, ASR, ESC, Auto Hold, MSR, DSR, XDS ve daha birçok üst düzey güvenlik sistemi ile donatılan araç aynı zamanda etkileyici bir iç tasarımı ile göz kamaştırıyor. 1.5 motor, 150 HP beygir gücünde, maksimum 200 km/s kapasitesine sahip olan Xperience ve FR serisi aynı zamanda 7 ileri DSG otomatik şanzımana sahip olarak geliyor. Ateca yakıt tüketimi son derece düşük olması nedeni ile kullanıcı dostu bir araç olarak karşımıza çıkıyor.

Seat Yeni Ateca Teknik Özellikler

Seat Yeni Ateca Fiyat Listesi

Benzersiz özellikleri ve güçlü, dinamik yapısı ile yeniden yollara dönen Yeni Seat Ateca fiyatları; genel olarak sahip olduğu teknik özelliklere ve donanımlara göre değişkenlik gösterir. Opsiyonel donanımları tercih edebileceğiniz gibi kendinize uygun iç, dış donanım ve güvenlik seçeneklerine de karar verebilirsiniz. Daha fazla bilgi ve Seat Ateca fiyat listesi için sitemizi ziyaret edebilir ya da randevu oluşturabilirsiniz.

loading