fbpx
Alanya Başaran Otomotiv

Alanya Yetkili
Servis Noktası

Alanya Başaran Otomotiv
Yetkili Servis Satış Noktası
Beklentilerin ötesine geçmek
Şube Satış Çalışma Saatleri Şube Satış Çalışma Saatleri
 • Hafta İçi
 • 08:30 - 18:00
 • 08:30 - 18:00
 • 08:30 - 18:00
 • 08:30 - 18:00
 • 08:30 - 18:00
 • 08:30 - 18:00
 • Cumartesi
 • 08:30 - 12:30
 • Pazar
 • Kapalı
Şube Servis Çalışma Saatleri Şube Servis Çalışma Saatleri
 • Hafta İçi
 • 08:30 - 18:00
 • 08:30 - 18:00
 • 08:30 - 18:00
 • 08:30 - 18:00
 • 08:30 - 18:00
 • 08:30 - 18:00
 • Cumartesi
 • 08:30 - 12:30
 • Pazar
 • Kapalı

Randevu Talep Formu

Başaran Otomotiv, 25 yılı aşkın süredir Doğuş Grup distribütör firması olarak Antalya’da bulunan araç sahiplerine üstün kalite otomotiv hizmetleri sunmaktadır. Hizmet kalitesini ve erişim ağını giderek geliştiren Başaran Otomotiv, yaklaşık 20 yıldır Alanya’da; 14 yıldır Fethiye’de ve 12 yıldır Isparta’da faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye genelinde toplam 4 şubesi ve 300’ü aşkın uzmandan oluşan profesyonel ekibi ile müşteri memnuniyetini her gün artırmayı hedefleyen Başaran Otomotiv şubelerinde aracınızı ve kendinizi şımartabilirsiniz.

İletişim Yetkili Servis
İletişim Formu
Yetkili Servis Formu

Aracı bakım için uzun yıllar teslim edecek ya da evden uzakta araca doğru şekilde müdahale edebilecek bir yer bulmak hayati olabilir. Hava değişimi, uzun yol araçlara farklı etkiler yapabilir. Örneğin, Ankara’dan Alanya’ya özel arabasıyla giden biri mutlaka öncesinde Alanya araç yetkili servisi araştırması yapmalıdır. Araç bakımı, araç sahipleri için en kritik konulardan biridir. Gündelik hayat düşünülürse, hastalık durumunda uzman bir doktor arayışına girilir. Hiçbir yetişkin ağrı ve şikayetleri için çocuk doktoruna gitmez. Ya da doktor yerine sağlık danışmanına başvurmaz. Araç bakımı için de aynı titizlikte araştırma yapılır. Yetkili servisin avantajları şu şekilde sayılabilir:

• Verilen hizmet garanti kapsamındadır.
• Alanında uzmanlaşmış kişilerce hizmet verilir. Yanlış bir müdahalenin önüne geçilir.
• Arızalar deneme yanılma yöntemi değil cihazlarla tespit edilir.
• Garanti kapsamında olan arızlar için ayrıca ücret talep edilmez.
• Parça değişiminde orijinal yedek parçalar kullanılır.

alanya-magazamiz-basaran-oto-1683290616

Başaran Alanya Güvenilir ve Hızlı Yetkili Servis Hizmetleri

Alanya ve çevresinde araç bakımı için Alanya en iyi yetkili servis olarak kendini kanıtlayan Başaran Otomotiv tercih edilir. Müşterilerine farklı alanlarda bir çok hizmet sunar. Bunların başında da servis hizmetleri gelir. Volkswagen, Audi, Seat ve Porsche model araçlar için yetkilendirilmiş olan Başaran’da hızlı ve güvenli hizmet almak ayrıcalıktır. Aracın alındığı gündeki gibi kalması için periyodik bakımlarda uzman ekiple ayrıntılı çalışmalar yapılır. Aracın kendi garantisine ek olarak, Başaran’da değiştirilen orijinal parçalar ve işçilik de garanti kapsamındadır.

Muayene öncesi sunulan ücretsiz Check-up hizmeti sayesinde hem zaman hem de maliyet tasarrufu sağlanır. Parçalar ayrıntılı bir şekilde incelenirken, muayene sırasında gerekli diğer işlemler de araç sahibine hatırlatılır. Başaran Otomotiv’den Alanya araç yetkili servis randevusu almak oldukça kolaydı. Firmanın internet sayfası üzerinden online servis formu doldurularak istenilen gün için randevu oluşturulur. Başaran Otomotiv’in farklı ilçelerde şubesi olduğu için, dikkat edilmesi gereken bir nokta Alanya tercihinin yapılmasıdır. Bu yolla sıra beklemeden hızlı ve güvenli hizmet alınır.

Garanti kapsamında olan bir araç için yetkili servis yerine özel bir serviste bakım garanti kapsamı dışındadır. Sözleşme dışı bir müdahale olduğundan, garanti düşer. Özel servislerin kullandığı muadilleri arasında da kalite farkı vardır. Bu konuda uzman olmayan bir kişi çok çabuk yanıltılabilir.

basaran-alanya-yetkili-servis-1683290707

Başaran Alanya Oto Tamir Hizmetleri

Arabanın herhangi yerinde beklenenin dışında bir durum gerçekleşirse oto tamir hizmeti almak gerekir. Araçtan gelen sesler, göstergelerde yaşanan sorunlar, normalin dışında kokular dikkat edilmesi gereken noktalardan bazılarıdır. Küçük gibi görünen bir sorun hiç beklenmeyen bir anda aracın çalışmasını etkileyecek boyutlara varabilir. Bunun önüne geçilmesi için herhangi bir şüphede yetkili servis desteği almak gerekir. Aracın verdiği uyarıdan arızanın temel kaynağını bulmak uzmanlık isteyen bir iştir.

Bu sebeple tamir için araç uzman ellere teslim edilmelidir. Marka bazında uzmanlaşan yetkili servisler oto tamir işlemleri için en etkin yerlerdir. Oto tamire en çok başvurulan konular arasında fren sistemleri arızaları, elektrik sisteminde hata, balataların deforme olması, filtre temizleme ve değişim işlemleri gelir. Bu işlemlerin bir çoğu kısa sürelidir. Motorda meydana gelen sorunlarda ise uzun süreli işlem yapılması gerekir.

Periyodik bakımlar markaya göre ve genellikle yılda bir kez yapılır. Benzinli araçlarda her 10.000 km’de, dizellerde ise 15.000 km’de de rutin bakım yapılır. Rutin bakım genellikle aşağıdaki işlemleri kapsar:

• Motorun bakımı ve kontrolü
• Motor yağının yenilenmesi
• Yağ, hava, klima polen ve yakıt filtrelerinin temizlenmesi
• Aracın performansını ve güvenliğini etkileyecek tüm sıvıların kontrolü
• Fren sistemi bakımı
• Ön takımların kontrolü

Periyodik bakımlara ek, uzun yola çıkmadan önce mutlaka rutin bir kontrol gerekir. Bu kontrol periyodik bakımlar kadar ayrıntılı olmasa da yola çıkmayı engelleyici acil bir problem olup olmadığı tespit edilir. Bakım süreçlerinde araç sahiplerinin yaşadığı en önemli sorun zaman ayırabilmektedir. Aracın teslimi ve alınması önemli bir zaman kaybı olabilir. Başaran’da müşteri odaklı bir anlayış ile talep doğrultusunda araçlar kapıdan alınıp kapıya teslim edilir. Ayrıca araç bakımdayken geçici araç teslimi de yapılır.

Başaran Alanya Oto Yetkili Servis Ücretleri

Yetkili servis ücretlerinin belirlenmesini etkileyen bazı unsurlar vardır. Aracın markası, gerçekleşen arıza, arızanın giderilmesi için yapılan işlem bu unsurların başında gelir. Örneğin aynı araçta motora yapılan işlem ile göstergelerin bakımı aynı değerde değildir. Ya da Audi motorunun gerektirdiği bakım ile Porsche motorunun bakımı farklılık gösterir.

Fiyatlar, iller bazında da değişiklik gösterebilir. Alanya araç yetkili servis ücretleri konusunda doğru fiyat bilgisi almak için yetkili servis ile iletişime geçilir. Başaran Otomotiv’e telefon, mail ya da whatsapp destek hattı üzerinden ulaşılabilir. İnternet sitesi üzerinden online servis formu doldurularak hızlı bir şekilde randevu oluşturulabilir.

Başaran Alanya Yetkili Servis Güvencesiyle Orijinal Parça Değişimi

Yetkili servisin en önemli avantajlarından biri markalar ve modeller üzerinde uzmanlığıdır. Araç parçalarının özellikleri tüm ayrıntısına kadar en doğru şekilde bilinir. Başaran Alanya yetkili servisi, yetkili olduğu tüm markaların araç seri üretimi standartlarına uygun şekilde hazırlanan parçaları kullanılır. Piyasada bulunan muadil ürünler kullanılmaz.

Başaran Alanya yetkili servis güvencesi ile orijinal parça değişimi yapılarak aracın kullanım ömrü uzatılır. Üstelik değiştirilen orijinal parçalar ve işçilik garanti kapsamı içerisindedir. Orijinal parça kullanımı aracın satışında önemlidir. Satış öncesi ekspertiz işlemlerinde değişen parçalar ve özellikleri belirlenebilir. Bu nedenle, yalnızca sıfır ve garanti kapsamında olan araçlar değil, Alanya yetkili servis 2el araç için de Başaran Otomotiv tercih edilir.

Alanya Volkswagen Binek Yetkili Servis
Başaran Otomotiv sektörde en çok güven duyulan Alman markaları üzerine yetkinleşir. Araba devi Volkswagen için Alanya Volkswagen yetkili servis hizmeti vererek, hem ilçe sakinleri hem de yerli, yabancı turistlerin binek araçları için hızlı ve güvenilir hizmet sunar.

Alanya Volkswagen Ticari Yetkili Servis
Volkswagen’in diğer bir araç kategorisi oran ticari modeller için de Başaran Otomotiv tercih edilir. Volkswagen Ticari markası ile üretilen Transporter, Crafter gibi modellerin yetkili servis olarak bakım ve onarım hizmetlerini yapar.

Alanya Audi Yetkili Servis
Başaran Otomotiv diğer bir önemli Alman markası olan Audi’nin de yetkili servisidir. Bu kapsamda markanın tüm modellerinin bakım ve onarımını güvenli bir şekilde gerçekleştirir. Muayene öncesi ve rutin bakımları yapılır.

Diğer Şubelerimiz
Tümünü Gör
Antalya Başaran Otomotiv
Antalya Başaran Otomotiv
Yetkili Servis Satış Noktası
Fethiye Başaran Otomotiv
Fethiye Başaran Otomotiv
Yetkili Servis Satış Noktası
Isparta Başaran Otomotiv
Isparta Başaran Otomotiv
Yetkili Servis Satış Noktası
Whatsapp
Whatsapp