fbpx
Seat

Seat Araç
Modelleri

Araçlarımız
  • SUV
  • Hatchback
Sizin İçin
Seat Test Sürüş Talep Formu
SEAT marka son çıkan araçları test etmek için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.
Test Sürüş Talep Formu

Seat Modelleri

1996 yılında Doğuş Otomotiv Servis Tic. A.Ş. distribütörlüğü altında faaliyetlerine başlayan Başaran Otomotiv olarak öne çıkan birçok marka ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sektörde öne çıkan pek çok modeli bünyemizde barındırıyoruz. Geniş ürün skalamız kapsamında yerini alan Seat modelleri de gün geçtikçe müşterilerimizin ilgisini daha fazla çekiyor.

Seat otomobil modelleri hem başarılı tasarımları hem de uygun fiyatları ile öne çıkan modellerimiz arasında yer alıyor. Özgün tasarımı ile Seat otomobil modelleri arasında Yeni Ateca Ön bölge asistanı (Front Assist) ve sesli komut sistemi ile şehir içine daha kolay adapte olmanızı sağlayarak hayatınızı kolaylaştırıyor. Şık tasarımıyla göz dolduran Ibiza, Opsiyonel BeatsAudio™ ile hayatınızı daha da renklendirmeyi başarıyor.

Bunların yanı sıra modern tasarımı ile Yeni Leon, hem geniş bir iç hacme sahip olması hem de en gelişmiş teknolojilerle donatılmış yönleriyle size birçok kolaylık sağlıyor. Modern ve şık tasarımı ile öne çıkan Arona ise farklı renk modelleri ile sizin ve ailenizin vazgeçilmezleri arasında yerini almayı kesinlikle hak ediyor.

seat-modelleri-1681898427Seat Fiyat Listesi

Kullanım amacınıza en uygun aracı bulmayı amaç edinen Başaran Otomotiv olarak önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti oluyor. Bu amaçla benimsenen şeffaf fiyat politikalarımız doğrultusunda fiyat performans açısından kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Seat otomobil fiyatları söz konusu olduğunda ise aynı politika gereğince sizin ihtiyacınızı karşılayacak modelleri öneriyoruz.

Otomobil alırken şehirde, yoğun trafikte veya arazide kullanabileceğiniz modellerin hangileri olduğu hakkında tüm marka ve modeller için sizi bilgilendiriyor, uygun ödeme koşullarıyla kredi imkanları sağlıyoruz. Satın almak istediğiniz araca Volkswagen Doğuş Finans Sistemi kapsamında kredi kullanarak hızla sahip olmanıza yardımcı oluyoruz. Sizin ihtiyacınıza ve bütçenize göre uygun olan aracı belirleme konusunda tavsiyelerimizi değerlendirmek ve güncel fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Geniş bir model yelpazesine sahip olan Seat otomobil fiyatları, Ibiza’dan Yeni Leon’a birçok modelde farklılık gösteriyor. Volkswagen Doğuş Finans’ın sunduğu uygun kredi fırsatları, taksit seçenekleri ve uygun ödeme koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Whatsapp
Whatsapp