fbpx
Kasko & Sigortalar

Kasko & Sigortalar

Kasko

Aracınıza olağanüstü durumlar için yaptıracağınız kasko sayesinde içiniz hep rahat olsun. Başaran Otomotiv’de yaptıracağınız Audi Kasko, Volkswagen Kasko ve Seat Kasko ile birçok özel avantajdan yararlanabilir, aracınızın ikinci el değerini koruyabilirsiniz.

 

Sigorta poliçelerinde en uygun teklif fırsatları

Önde gelen sigorta şirketleriyle çalışarak en uygun tekliflere ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Sigorta

Sektörün lider sigorta şirketleriyle yolumuza devam ediyor, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çalışıyoruz. Oluşabilecek tüm risklere karşı müşterilerimizi güvence altına alıyor, uzun vadeli ve sağlıklı iş birlikleri oluşturma hedefiyle hizmet ediyoruz. Sigortacılık sektöründe, müşteri güveni ve memnuniyetinin ne kadar önemli olduğunu biliyor, tecrübemizi sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Ak Sigorta Axa Sigorta Doğa Sigorta Groupama HDi Neova Sigorta unico sigorta Euroka Zurich Sigorta Allianz Anadolu Sigorta Bereket Sigorta Güneş Sigorta Mapfre Sigorta Ray sigorta Generali Sigorta Group

Kredi

Volkswagen Doğuş Finans ile istediğiniz araca en hızlı ve en pratik şekilde sahip olabilirsiniz… Vdf’nin sunduğu kredi ürünlerinden bütçenize en uygun olanı seçip, çeşitli vade seçenekleri ve uygun faiz oranlarıyla rahatça ödeyebilirsiniz. Başaran Otomotiv Vdf yetkilimizle birlikte kredinize hemen başvurabilirsiniz.

VDF 'nin her bütçeye uygun avantajlı faiz oranları ve farklı vade seçenekleri ile istediğiniz aracınıza kolayca sahip olabilirsiniz!

Dilerseniz Balon ödeme veya AutoCredit seçeneği ile borcunuzu son taksite kadar hafifletebilir, dilerseniz de Değişken Ödemeli veya Ara ödemeli kredi ile ödeme planınızda bütçenize göre değişiklikler yapabilirsiniz.

Whatsapp
Whatsapp