fbpx
Audi Yetkili Servis

Audi Yetkili Servis

Başaran Oto, Batı Akdeniz’in en büyük merkezi konumundaki Antalya’nın yanı sıra hemen yakın çevresindeki Alanya, Isparta ve Fethiye’de Audi markalı araçlar için yüksek kalite standartlarında servis hizmeti sunar. Her bir merkez Audi yetkili servis hizmeti vermesinin yanı sıra aynı zamanda bir satış noktasıdır. Doğuş Grup distribütörü olarak 25 yılı aşan süre boyunca Antalya ve çevresindeki araç sahiplerine sunduğu otomotiv hizmetlerinde çıtayı en üste koymanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Her geçen gün hizmet standardını ve kalitesini yukarı taşıyan Başaran Otomotiv’in Alanya’daki faaliyetleri yaklaşık 20, Fethiye’de 14 ve Isparta’da ise 12 yıldır başarılı bir şekilde devam etmektedir. Bu merkezlerde 300’den fazla kişiden oluşan ve alanında uzman kişilerden müteşekkil bir çalışan ordusu ile hizmetlerini sürdüren firma, koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyen çalışma anlayışına sahiptir.

Aracınızı Audi Yetkili Servis Güvencesiyle Onarıyoruz

Antalya Audi yetkili servis hizmetini çeyrek asırlık deneyimi ile sürdüren Başaran Oto, her biri uluslararası düzeyde eğitim ve donanıma sahip olan profesyonel kadroya sahiptir. Markayı ve kalitesini en iyi şekilde temsil etmek üzere hazırlanmış ekibin verdiği hizmet yetkili servis standartlarını en iyi şekilde karşılar. Yapılan her türlü bakım ve onarım yetkili servis kalitesi ve güvencesi altındadır.

Audi yetkili servis yedek parça ve onarım işlemleri uzmanlığı tescilli profesyonel hizmet sunan ehil ellerde yapılır. Böylelikle Audi markalı bir aracın fabrika standartlarındaki performans değerleri uzun yıllar boyunca korunmuş olur. Başaran Oto Audi’nin yanı sıra Volkswagen yetkili servis hizmetlerini de vermektedir.

Audi yetkili servis listesi içinde yer alan noktalarda gruba ait diğer markaların satış ve servis hizmetleri de sunulur. Bu çerçevede Seat yetkili servis hizmeti de bu noktalardaki yüksek standartlı işlemlerden birisi olarak kabul edilir. 

auidi-yetkili-servisi-basaran-oto-1696931486

Audi Yetkili Servis, Size Özel Bakım Çözümleri Sunar

Audi yetkili servis Antalya ve yakın çevresinde bulunan tüm Audi markalı araçlar için özel bakım çözümleri sunar. Markanın yüksek performanslı araçlarının ilk günkü standartlarını uzun süre koruması ve güven içerisinde kullanılabilmesi için her türlü işlemi yapmak üzere en yeni bilgilerle donatılmış olan uzman ekip kullanıcıların en iyi yol göstericisi konumundadır.

Araç kullanım koşulları çerçevesinde yoğun çalışan araçların ekstra bakım detaylarına ihtiyacı olabilir. Bunun yanı sıra daha düşük performans beklenen veya daha düşük tempoda çalışan araçların bakımları bu durumu gözeterek çözüm arayan ekip tarafından en iyi şekilde planlanır. Böylelikle daha iyi bakım performansını daha uygun fiyatlarla elde etmek mümkün olur. Kişiye özel bakım planlaması grubun diğer markalarından olan Porsche servis hizmetleri için de aynı şekilde geçerlidir.

Audi yetkili servis bakım ücretleri verilen hizmet standartları ile kıyaslandığında gerçek değerini bulur. Aracın bakımı ve gerekli onarımı için yapılan tüm işlemler uluslararası standartlarda ve Audi yetkili servis güvencesindedir. Fiyatlandırmayı bu açıdan bakarak değerlendirmek yerinde olacaktır. Ayrıca Audi yetkili servis fiyatları sektörde ölçü alınabilecek diğer eşdeğer markalardan daha yüksek değildir.

basaran-oto-auidi-yetkili-servis-hizmetleri-1696931645

Başaran Audi Yetkili Servis ile Aracınıza Değer Katın

Bir araç fabrika çıkışında belirli bir standarda ve performans değerlerine sahip olarak piyasaya sunulur. Devamında ise kullanım koşulları, kullanım süresi ile bakım ve onarım durumu o aracın değerine doğrudan etki eder. Bu sebeple bakımları doğru ve zamanında yapılmış ve bu sırada orijinal yedek parçalar kullanılmış araçlar değerini koruma konusunda bir adım önde yer alır.
Bununla birlikte tüm bu hizmetlerin alındığı merkezler de araca değer katan diğer önemli unsurlar arasında bulunur. Başaran Oto Antalya oto yetkili servis hizmetini yakın çevredeki şubelerinde de aynı kalitede sunarken aracınızın değerini koruma konusunda en büyük yardımcınız olmaktan gurur duyar.

Audi yetkili servis iletişim kanalları üzerinden kolaylıkla randevu alabilir ve siz de Audi markalı araçlarınıza değer katmak için ilk adımı atabilirsiniz. Aynı şekilde Cupra yetkili servis hizmetleri de grup içinde yer alan diğer otomobil markaları gibi Başaran Oto güvencesi ile sunulmaktadır. Araçların uzun yıllar boyunca değerini koruması ve sorunsuz olarak kullanılabilmesi ancak uzman ellerde yapılacak bakım ve onarım ile mümkün olur.

Yetkili servis teknik personelinin her biri uzmanlık alanındaki birikimlerini uzun eğitimler ve değerli deneyimler sonucunda elde eder. Marka değerinin korunabilmesi bakımından Audi hem Türkiye’de hem de dünya genelinde bu husussa özel olarak önem verir. Bu sebeple Audi markalı ve bakımlı bir aracın ileri yaşlardaki değeri her zaman yüksek olmaktadır.

Audi markalı araçların fabrika çıkış değerlerini uzun süre sürdürmesi ve emniyetli sürüş koşullarını ilerleyen yaşlarında da koruması periyodik bakım ve rutin kontrol işlemlerinin uzman ellerde gerçekleşmesine bağlıdır. Böylelikle yapılan iş ve işlemler Audi yetkili servis garantisi altında olur. Ayrıca bakım ve onarımlar sırasında garantili orijinal yedek parça kullanılacağından benzerlerine göre aracın değeri artmış olur.

Randevu Talep Formu

Başaran Otomotiv, 25 yılı aşkın süredir Doğuş Grup distribütör firması olarak Antalya’da bulunan araç sahiplerine üstün kalite otomotiv hizmetleri sunmaktadır. Hizmet kalitesini ve erişim ağını giderek geliştiren Başaran Otomotiv, yaklaşık 20 yıldır Alanya’da; 14 yıldır Fethiye’de ve 12 yıldır Isparta’da faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye genelinde toplam 4 şubesi ve 300’ü aşkın uzmandan oluşan profesyonel ekibi ile müşteri memnuniyetini her gün artırmayı hedefleyen Başaran Otomotiv şubelerinde aracınızı ve kendinizi şımartabilirsiniz.

İletişim Yetkili Servis
İletişim Formu
Yetkili Servis Formu
Diğer Yetkili Servislerimiz
Tümünü Gör
Seat Yetkili Servis
İçiniz rahat olsun diye, araç muayenesi öncesi ücretsiz Check – Up hizmeti sunuyoruz.
Porsche Yetkili Servis
İçiniz rahat olsun diye, araç muayenesi öncesi ücretsiz Check – Up hizmeti sunuyoruz.
Cupra Yetkili Servis
İçiniz rahat olsun diye, araç muayenesi öncesi ücretsiz Check – Up hizmeti sunuyoruz.
Sıkça Sorulan Sorular
Audi Yetkili Servislerde randevu almadan hizmet alabilir miyim?

Audi yetkili servislerde randevu almak işlerinizin hızlı ve zamanında yürümesi için gerekli ve önemlidir. Acil hallerde ise ilgili görevliler sizlere elinden gelen yardımı yapacaktır.

Audi aracımın periyodik bakımını nerede yaptırmalıyım?

Audi markalı aracın periyodik bakımını yetkili serviste yaptırmanız yerinde olacaktır. Bu şekilde üst düzey kaliteyi güvence altına almak mümkün olur. Garanti süresi içinde veya garanti süresi dolmuş olan araçların periyodik bakımı için en doğru adres Audi yetkili servisidir.

Yetkili servis dışında bakım yaptırmam garantimi etkiler mi?

Audi yetkili servisi dışında yapılacak iş ve işlemler aracınızın garantisini etkiler. Bu sebeple özellikle garanti süresi içerisindeki araçların her türlü bakım ve onarım işleminin yetkili serviste yapılması gerekir.

Audi orijinal yedek parçaları sadece yetkili servislerde mi bulunur?

Audi orijinal yedek parçaları sadece Audi yetkili servisinde bulunur. Haricen alınacak yedek parça ve sarf malzemelerinin Audi garantisi altında olması mümkün değildir.

Yetkili servis dışında yapılan tamirler Audi garantisi altında mıdır?

Audi markalı araçların yetkili servis dışında yapılan her türlü tamirat işlemi Audi garantisi dışında kalır. Garanti hizmeti sadece Audi yetkili servisinde yapılan tamiratlarda geçerli olur.

Aracımın garanti süresi dolduktan sonra yetkili serviste servis hizmeti alabilir miyim?

Aracınızın garanti süresi dolmuş olsa da Audi yetkili servislerinden aynı şekilde hizmet almaya devam edebilirsiniz. Bu durum yetkili servisin yüksek standartlarından sürekli olarak faydalanmak anlamına geleceğinden araç sahipleri için önemli bir avantajdır.

Whatsapp
Whatsapp