fbpx
Kurumsal

Kurumsal

Hakkımızda

Başaran Otomotiv Otelcilik Turizm İnşaat San. ve Tic. A.Ş. 1996 yılında Doğuş Otomotiv Servis Tic. A.Ş. distribütörlüğü altında Antalya’da faaliyetine başlamıştır.

Antalya ve çevresindeki hizmet ağımızı geliştirmeye yönelik olarak 2002 yılında Başaran Alanya, 2008 yılında Muğla bölgesinde de Başaran Fethiye Şubelerimiz açılmıştır. Başaran Isparta, 01.11.2010 tarihinde Isparta’da tek yetkili servis olarak hizmete başlamıştır.

Başaran Otomotiv Otelcilik Turizm İnşaat San. ve Tic. A.Ş. Antalya bölgesinde; Antalya Başaran ve Alanya Şubesi, Muğla bölgesinde Fethiye şubesi; Isparta bölgesinde Başaran Isparta ile yaklaşık 46.000 adet araç parkı, 25.000 m² kapalı, 40.000 m² toplam alanı ve 300 kalifiye personeli ile müşterilerine mükemmel hizmet sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Türkiye’nin en büyük tesisleri arasında olan bu konseptte VW, AUDI, SEAT, CUPRA PORSCHE markalarının teknoloji ve sağlamlığı tüm açıklığı ile sergilenmektedir.

Başaran Otomotiv Otelcilik Turizm İnşaat San.ve Tic. A.Ş. merkez ve şubelerinde günde 190 araca hizmet verebilmektedir.1996 yılında kurulan BAŞARAN OTOMOTİV, müşterilerine finans, ikinci el araç alım satımı, kasko sigorta ve asistans gibi hizmetleri sunmaktadır. Müşterilerimiz, satış ve servis hizmetlerinin her konumunda uygun ödeme koşullarında Volkswagen Doğuş Tüketici Finansman sistemi ile kredi kullanma imkanına sahiptir.

Başaran Otomotiv olarak Kalite Politikamız;
Bayiliğini üstlendiğimiz rekabetçi ve sürekli gelişme potansiyeline sahip otomotiv markalarını, bölgemizdeki tüketici ihtiyaçlarını da göz önüne alarak, geniş bir ürün yelpazesi altında, satış ve satış sonrası süreci koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak, tüketicilere ulaştırmaktır. Bu anlayış ile hizmetlerimizi yerine getirirken;
Sözüne güvenilir bir firma olmayı,
Öğrenen bir organizasyon yapısı içerisinde sektörde ki gelişmeleri yakından takip etmeyi,
Çalışanlarımızın mutluluğunu arttırmayı,
Satış ve satış sonrasında müşteri memnuniyetlerini belirlenen hedeflerin üzerinde oluşturmayı,
İlk aşamada bölgemizde ki, ileri aşamada Türkiye genelinde ki otomotiv bayilerinin arasında personeli ve yatırımları ile en kaliteli otomotiv bayileri arasında,
Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uyma ve sürekli iyileştirmeyi, taahhüt ederiz.

1996 yılından bu yana müşterilerine otomotiv ekosisteminde faaliyetler sunan Başaran Otomotiv; ikinci el araç alışverişi, sigorta ve asistanlık kategorilerinde hizmet vermektedir. Bu bağlamda çeşitli Başaran Oto tesislerinde eş zamanlı olarak 125 aracın üzerinde çalışmalar yapılabilmekte ve VW, Audi, Seat, Cupra, Porsche model taşıtlar Başaran güvencesi ile farklı şubelerde sergilenmektedir. Başaran Alanya, Başaran Fethiye ve Başaran Isparta şubeleri ile hizmette sınır tanımayan Başaran Otomotiv sürekli gelişen servis ağı ile otomobil camiasında faaliyet sunmaya devam etmektedir.

Başaran Otomotiv Antalya, Alanya, Isparta ve Fethiye’de bulunan tesisleri ile toplamda 25.000 metrekaresi kapalı olmak üzere toplam 40.000 metrekarelik açık alana sahiptir. Bununla beraber toplamda 22.000 adet otomobil park yerini bünyesinde barındıran Başaran Oto, büyüyen hizmet zinciri sayesinde otomotiv sektöründe üst seviye hizmet anlayışını benimsemiş ve şube ağını güçlendirmeye devam etmiştir. Otomotiv denince akla gelen tüm hizmetleri 300’den fazla güler yüzlü personeli ile beraber sunan Başaran Oto, satış öncesi ve satış sonrası süreçlerde de müşterilerin yanında olma politikasını izlemektedir.

Başaran Oto olarak, gücümüzü insan kaynağından alıyoruz.

Çalışanlarına değerli olduklarını hissettiren, ortak bir kültür oluşturan, yenilikçi ve sürdürülebilir İnsan Kaynakları uygulamaları Başaran Oto ailesine katılmak ister misiniz?

Staj Programlarımız

Kış Programı

Meslek Lisesi Staj programlarıdır. Bir öğretim yılı içerisinde Meslek Lisesi son sınıf öğrencileri haftanın 3 günü işletmeye gelerek uygulamalı eğitimlerini yaparlar.

Yaz Programı

Tercihen üniversitelerin zorunlu staj yapan bölümlerinden öğrenciler programa dahil olurlar. Staj süreleri Üniversitelerin programlarına göre değişiklik gösterebilir (20 gün 30 gün vs gibi.)


Resimli, güncel CV’lerinizi ik@basaranoto.com.tr adresine göndererek iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Yasal Uyarı: ik@basaranoto.com.tr mail adresine yaptığınız başvuruyla birlikte 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması kanunu uyarınca kişisel veri paylaşım iznini onaylamış olursunuz.

İşe Alım Programımız

İşletmelerimizde staj yapan mesleğe adım atan öğrencilerimiz başta olmak üzere tüm çalışanlarımıza ne kadar değerli olduklarını hissettirmek. Amacımız yaptığımız İnsan kaynakları uygulamalarının sürdürülebilir olmasını sağlamak ve müşteri memnuniyeti bilinci gelişmiş yetenekli ve yenilikçi çalışanları şirketimize kazandırmak. Birlikte yürüdüğümüz çalışanlarımızın da mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamak.

Tüm şubelerimizde dahil işe alımlarımız merkez İnsan Kaynakları tarafından yürütülmektedir. Danışman seviyesinde ve (servis danışmanı, satış danışmanı, hasar danışmanı vs.) üstünde olan tüm pozisyonlarımız için detaylı bir cv araştırma sonrasında mülakat ve sınav programından geçen adaylarımızın işe alım süreçleri başlamaktadır.

Diğer idari , yönetim ve operasyonel destek bölümlerimizi İnsan Kaynakları tarafından detaylı br cv araştırma neticesinde ilgili bölüm müdürlerimiz ve yönetim onayı şeklinde işe alım süreci yönetilmektedir.

Whatsapp
Whatsapp