fbpx
Porsche

Porsche
Modelleri

Araçlarımız
  • SUV
  • Coupé
  • Elektrikli
Sizin İçin
Porsche Test Sürüş Talep Formu
Porsche’in üstün performansını test etmek için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.
Test Sürüş Talep Formu

Porsche Modelleri

Başaran Otomotiv, 1996 yılından beri Antalya’da faaliyet gösterir ve tüm Porsche modellerini kullanıcılarıyla buluşturur. Satış ve servis hizmetlerinin tamamıyla hizmet veren marka, Akdeniz bölgesinin en büyük otomotiv şirketlerinden biridir. Başaran, Porsche’nin tüm serilerini müşterilerinin beğenisine sunar.

718, 911, Taycan, Macan, Panamera ve Cayenne modelleri hakkında detaylı bilgileri sayfamızdan edinebilir, Başaran Otomotiv satış noktalarımızda birebir inceleyebilirsiniz.

Premium araç deneyimi sunan Porsche, 1963 yılından beri dış çizgisi hiç değişmeyen ama teknolojisi yenilenen 911 modeliyle dikkat çeker. 911, tüm Porsche modellerine DNA’sını aktarmıştır. Yüksek spor araba performansı sergileyen aracın arkasında yatay olarak konumlandırılmış, altı silindirli, çift turbo güçlü motor vardır. Aynı şekilde arkadan itiş gücüne sahip, tüm Porsche modellerini kişisel zevklerinize göre kişiselleştirmeniz mümkündür.

Ana gövde, jant ve iç renkleri zevkinize göre seçerek size özel benzersiz bir Porsche yaratabilirsiniz. 5 koltuklu, 4 kapılı olmasına rağmen spor araba moduna sahip Cayenne ve Cayenne Coupe serisinin, E-Hybrit, S, Turbo ve Turbo S E-Hybrit modellerini de tercih edebilirsiniz. Bu ve tüm Porsche otomobil modelleri hakkında detaylı bilgileri sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

porsche-modelleri-1681898302Porsche Fiyat Listesi

Hayat kalitenizi arttırmak ve premium bir sürüş deneyimi yaşamak için tasarlanmış Porsche arabalarının modelleri, teknolojik farkları ve kişileştirme özellikleriyle fiyatları değişiklik gösterir. Porsche fiyatları hem modellere göre hem de bu modellere yapılan opsiyonel eklemelere göre değişebilir. Fiyatı belirleyen en önemli sebeplerden biri motor gücü, performansı ve tasarımıdır. Ayrıca isteğe bağlı kişiselleştirmeler de fiyatı değiştiren diğer önemli noktalardandır. Fakat tüm arabaların ortak özelliği hepsinin öncelikle bir spor araba performansına sahip olmasıdır.

Sayfamızdan ürünlerin tüm özelliklerini detaylıca inceleyebilir ayrıca tüm modelleri 360 derece deneyimleyebilirsiniz. Tasarımını kişiliği haline getirmiş, kompakt bir SUV olan Macan, aynı zamanda 6,7 saniye gibi kısa bir sürede 100 km hıza çıkabilir. Macan araç içi konforu, pratikliği ve tasarımı ile öne çıkar. 2,8 saniyede 100 km hıza çıkan elektrikle çalışan Taycan, tüm Porsche modellerinin geleceğini belirleyici özelliklere sahiptir. Renklerini kişiselleştirebileceğiniz modellere göz atmak ve tüm Porsche serileri hakkında bilgi almak için hemen Başaran Otomotiv sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Whatsapp
Whatsapp