fbpx

Randevu Talep Formu

Başaran Otomotiv, 25 yılı aşkın süredir Doğuş Grup distribütör firması olarak Antalya’da bulunan araç sahiplerine üstün kalite otomotiv hizmetleri sunmaktadır. Hizmet kalitesini ve erişim ağını giderek geliştiren Başaran Otomotiv, yaklaşık 20 yıldır Alanya’da; 14 yıldır Fethiye’de ve 12 yıldır Isparta’da faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye genelinde toplam 4 şubesi ve 300’ü aşkın uzmandan oluşan profesyonel ekibi ile müşteri memnuniyetini her gün artırmayı hedefleyen Başaran Otomotiv şubelerinde aracınızı ve kendinizi şımartabilirsiniz.

Yetkili Servis Test Sürüşü
Yetkili Servis Formu
Test Sürüş Talep Formu

Servis Randevu

Bugün itibarıyla Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olarak tanınan Başaran Otomotiv bünyesinde, VW, AUDI, SEAT, CUPRA ve PORSCHE marka aracınızı en yeni teknolojik ekipmanları kullanan güvenilir Başaran uzmanlarına emanet edersiniz. Uzun ömürlü bir araç deneyimi için aracınızın bakım, onarım, yedek parça değişimi gibi işlemlerini daima yetkili serviste yaptırmanız önerilmektedir. Başaran Otomotiv, otomobilinizin ihtiyaç duyduğu kaliteyi, özen ve uzmanlığı sunarak aracınızın fabrikadan çıkış tarihindeki sağlamlığını uzun yıllar korumasını garanti eder ve kilometreler boyunca sürdürülebilir bir sürüş keyfi sunar.

Başaran Otomotiv bünyesinde araç sahiplerine, bakım ve onarım hizmetleri; aksesuar, yedek parça tedariki ve garanti hizmetlerinin yanı sıra ikinci el araç alım satımı, kasko sigorta ve asistans hizmetleri de aynı kalite ve güven çerçevesinde ulaştırılmaktadır. Başaran Otomotiv, yetkili servis hizmetlerinden faydalanacak olan araç sahipleri için muayene öncesi ücretsiz check-up yapılmasından aracın serviste bulunduğu süre içerisinde geçici araç temin edilmesine; havaalanı servisinden 7/24 acil yol yardımı sağlanmasına kadar ihtiyacın ötesine geçen konfor ve lüksün her an ulaşılabilir kılınması vizyonu ile ilerlemektedir.

Eğer siz de aracınızı emin ellere emanet ederek otomobilinizin sürüş kalitesini ikiye katlamak istiyorsanız Başaran Otomotiv’in resmi internet sitesi üzerinden hızlıca ve kolaylıkla servis randevusu oluşturabilirsiniz. Bu kapsamda Volkswagen servis randevusu almak isteyen araç sahipleri Binek veya Ticari araç gruplarından birini seçerek VW servis randevusu oluşturabilirler. Başaran Otomotiv’in online araç yetkili servis randevusu sayesinde VW servis randevusu, Seat servis randevusu, Cupra servis randevusu, Porsche veya Audi servis randevusu almak yalnızca 4 adımda dakikalar içerisinde mümkün.

Volkswagen, Audi, Seat, Cupra ve Porsche Servis Randevusu Nasıl Alınır?

Öncelikle, Isparta, Muğla veya Antalya servis noktalarından birinde randevu oluşturmak isteyen araç sahiplerinin Başaran Otomotiv’in resmi internet sayfasına gelerek “Servis Randevu Formu” başlığına tıklamaları gerekmektedir. Buradan yönlendirileceğiniz sayfa üzerinden aşağıdaki adımları takip ederek saniyeler içerisinde uygun olduğunuz tarih ve saat aralığı için randevunuzu oluşturabilirsiniz:

1. İlk adımda randevu oluşturmak istediğiniz aracınızın plakasını girip markasını seçerek VW, Audi, Seat, Cupra veya Porsche seçeneklerinden size uygun olanı işaretleyiniz. Hemen akabinde Antalya, Alanya, Fethiye, Isparta şubelerinden istediğiniz birini seçerek “Devam” tuşuna basınız.

VW online servis randevusu oluşturacak araç sahiplerinin VW Binek ve VW Ticari olarak iki farklı kategoriden birini seçmeleri mümkündür.

2. İkinci aşamada müsaitlik durumunuza uygun bir randevu günü belirleyerek iki alternatifli servis saati aralıklarından birini seçerek “Devam” tuşuna basınız.

3. Başaran Otomotiv profesyonelleri tarafından bilgilerinizin kaydedilmesi ve gerektiği takdirde sizle iletişim kurulabilmesi için Ad-Soyad bilgileriniz ile telefon numaranızı girdikten sonra son aşamaya geçiniz. Bu adımda dilerseniz randevunuz ve aracınızın işlemi ile ilgili özel bir notunuzu “Mesaj” kutusu içerisine yazarak servis yetkililerine iletebilirsiniz.

4. Son aşamada, randevu talep formu içerisinde yer alan kişisel verilerinizin hukuka uygun şekilde kayıt altında tutulabilmesi için “Açık Rıza Beyanı” kutucuğu ile telefon numaranız üzerinden Başaran Otomotiv’in sunduğu ürün, hizmet, teklif ve kampanyalardan haberdar olmak için Elektronik Ticari İleti Onay kutucuğunu işaretleyerek “Gönder” butonuna tıklayınız.

Takviminize uygun dilediğiniz gün ve saat aralığında zahmetsizce aracınızın gerekli işlemlerini yaptırmak için hemen Başaran Otomotiv web sitesini ziyaret ederek Volkswagen, Seat, Cupra, Audi, veya Porsche online servis randevusu oluşturun, otomobilinizin ihtiyaç duyduğu orijinal ve üstün kalite bakımı saniyeler içerisinde rezerve edin.

Whatsapp
Whatsapp