fbpx
Golf GTI

Golf GTI

Kırmızı çizgimiz.
Motorlar 2.0 TSI
Donanım Seviyeleri GTI
Golf GTI

GTI’ın hikayesini herkes bilir. Volkswagen mühendislerinin mesai saatleri dışında gizlice ilgilendikleri sportif Golf projesi üst yönetimin dikkatini çektiğinde ve seri üretim kararı verildiğinde tarihler 1976’yı gösteriyordu. Yarım asır önce saf otomotiv tutkusundan doğan Golf GTI, bugün 8. jenerasyonu ile karşımızda! İlk günkü tutkuyla ve geleceğin teknolojileriyle… 245 PS güce sahip 2.0 TSI motorun tüm gücünü minimum kayıpla ön tekerleklere ileten Elektro-Hidrolik Diferansiyel Kilidi (VAQ) ve dördüncü nesil 7 ileri Çift Kavramalı Şanzıman “DSG” sayesinde Yeni Golf GTI, 0'dan 100 km/s'ye sadece 6,2 saniyede çıkarken, azami 250 km/s sürate ulaşır. Güçlü, sportif ve kontrollü… Caddelerin gerçek efsanesi geri döndü.

** Bu sayfada yer alan ilgili ekipmanın standart ya da opsiyonel olduğunu ifade eden göstergeleri aşağıda bulabilirsiniz.
GTI :  Standart ekipman
O : Opsiyonel ekipman

1 2 3
Golf GTI
Golf GTI

Randevu Talep Formu

Başaran Otomotiv, 25 yılı aşkın süredir Doğuş Grup distribütör firması olarak Antalya’da bulunan araç sahiplerine üstün kalite otomotiv hizmetleri sunmaktadır. Hizmet kalitesini ve erişim ağını giderek geliştiren Başaran Otomotiv, yaklaşık 20 yıldır Alanya’da; 14 yıldır Fethiye’de ve 12 yıldır Isparta’da faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye genelinde toplam 4 şubesi ve 300’ü aşkın uzmandan oluşan profesyonel ekibi ile müşteri memnuniyetini her gün artırmayı hedefleyen Başaran Otomotiv şubelerinde aracınızı ve kendinizi şımartabilirsiniz.

İletişim Test Sürüşü
İletişim Formu
Test Sürüş Talep Formu
Diğer Araçlarımız
Tümünü Gör
Whatsapp
Whatsapp