fbpx
Yeni Amarok

Yeni Amarok

Sınırları Zorla, Macera Amarok'la Başlar!
Yeni Amarok
Yeni Amarok
Yeni Amarok

Randevu Talep Formu

Başaran Otomotiv, 25 yılı aşkın süredir Doğuş Grup distribütör firması olarak Antalya’da bulunan araç sahiplerine üstün kalite otomotiv hizmetleri sunmaktadır. Hizmet kalitesini ve erişim ağını giderek geliştiren Başaran Otomotiv, yaklaşık 20 yıldır Alanya’da; 14 yıldır Fethiye’de ve 12 yıldır Isparta’da faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye genelinde toplam 4 şubesi ve 300’ü aşkın uzmandan oluşan profesyonel ekibi ile müşteri memnuniyetini her gün artırmayı hedefleyen Başaran Otomotiv şubelerinde aracınızı ve kendinizi şımartabilirsiniz.

İletişim Test Sürüşü
İletişim Formu
Test Sürüş Talep Formu

 


Çok yönlülüğün keyfi
Yeni Amarok
İster şehirde olun, ister doğada, Yeni Amarok, tüm donanım seviyeleriyle çok yönlü bir deneyim sunuyor. Önceki neslinden daha büyük olan Yeni Amarok, 1,2 tona kadar yükleme kapasitesi ile maksimum 3,5 ton römork çekme kapasitesi ile her göreve uyum sağlıyor. Yeni Amarok'un aks mesafesi toplam uzunluğuna kıyasla daha uzun olduğu için gövde çıkıntıları azalıyor. Bu arazi becerilerine olumlu etki ediyor. İyileştirilmiş arazi yetenekleri sayesinde su geçiş derinliği önceki nesil ile kıyaslandığında artıyor. Aynı zamanda 25’in üzerinde sürücü asistan sistemi, hava yastıkları, çeşitli dış ekipman paketleri ve yeni konfor özellikleriyle dikkat çekiyor.

4MOTION
Dört / altı silindirli motorlar ve 4MOTION
Gücünü sergilemekten çekinmiyor.
Yeni Amarok, 2.0 ve 3.0 motor seçenekleriyle yüksek performans sunuyor. 2.0’lık motoru 205 PS’lik güç ve 500 Nm’lik tork sunarken 3.0 V6 motor seçeneği ise 600 Nm torka sahip olup 240 PS’lik güç üretiyor. Yeni Amarok, güçlü motor seçenekleriyle hem yolda hem de arazide gücünü sergilemekten çekinmiyor.
Tabii onu eşsiz kılan özelliklerden biri de sahip olduğu 4MOTION®️ 4 tekerlekten çekiş sistemi. Şanzımanın arka tarafında yer alan 4MOTION sistemi, planet dişli grubunun kullanıldığı entegre bir arazi redüksiyona sahiptirSistem torku otomatik olarak ön ve arka tekerleklere dağıtıyor. Arazi koşullarına 4MOTION®️ ile meydan okuyan Yeni Amarok, her türlü zorluğun üstesinden kolayca geliyor.

Yeni Amarok
Her yönüyle konforlu
Tek Düğme
premium ekipmanları sayesinde yolculuğunuzu çok daha keyifli hâle getiriyor. 10 yöne hareket edebilen elektrikli koltukları, sürücü bölümündeki gösterge paneli ve iç trimdeki şık deri görünümüyle oldukça etkileyici. Çok yönlü direksiyonu ve ambiyans aydınlatmasıyla her yolculuğa keyifle başlamanızı sağlayan Yeni Amarok’un 10 vitesli otomatik şanzımanı da buna katkı sağlayarak aracın tüm gücünü yola veriyor. Ya bir anda yağmur başlarsa? Yalnızca bir düğmeye basmanız aracınızdaki yükü korumanıza yetiyor, elektrikli sürgülü kapak sistemi aracınızdaki yükün üstünü örtüyor.

Baştan sona yenilenmiş Volkswagen DNA’sı
Önceki neslinden daha geniş
Tamamen yenilenmiş Volkswagen DNA’sı Yeni Amarok’un güçlü yanını ortaya çıkarırken yüksek yaklaşma açısı, geniş dingil aralığı ve artırılmış yerden yüksekliği onun arazideki üstünlüğünü ortaya koyuyor. Önceki neslinden daha geniş aks mesafesi maskülen yanını vurguluyor.

Bilgi, eğlence ve bağlantı
Yeni Amarok, bir müzik ziyafeti vaadediyor.
8 ve 12,3 inçlik dokunmatik ekranı yalnızca şık görünmekle kalmıyor, aracın birçok fonksiyonunun yanı sıra dijital radyoyu da kontrol ediyor. 8 adet hoparlör ve subwoofer ile 640 Watt’lık müzik gücüne sahip Harman Kardon premium ses sistemiyle Yeni Amarok, bir müzik ziyafeti vaadediyor.

Sürüş modları ve asistan sistemleri
Park Assist Plus
Yeni Amarok'un sürüş modları ile farklı hava ve yol koşullarında sürücüleri birçok şekilde destekliyor. 20’si yeni olmak üzere 25’in üzerinde opsiyonel asistan sistemi daha fazla sürüş konforu sağlıyor. Park Assist Plus bunlardan yalnızca bir tanesi. Dar bir alanda manevra yapmanız gerektiğinde bu tam otomatik park asistanı size çok yardımcı oluyor. Sistem, uygun bir park yeri algıladığında park manevrasını yapıyor, size de park etme sürecini izlemek ve gerekirse müdahale etmek kalıyor. Çevresel Görüş Sistemiise 360°'lik üstten görüş dâhil olmak üzere dört bir yandaki kameralarıyla birden çok görüntüyü size gösteriyor. Yeni Amarok şehir içerisinde de konfordan ödün vermiyor. Örneğin, çok şeritli şehir sokaklarında ya da otobandaysanız Şerit Takip Asistanı sizin en büyük yardımcınız. Dış aynadaki bir LED ışığı sizi arkadan yaklaşan ya da kör noktada bulunan araçlar konusunda uyarıyor. Bu ve diğer pek çok destek sistemi Yeni Amarok'u sadece daha mükemmel bir araç hâline getirmekle kalmayıp çok daha konforlu bir sürüş de sağlıyor.

Araziye renk katar
Ticari Araç’a özel bir renk.
Yeni Amarok, sekiz adet dikkat çekici renkte geliyor: Opak renk olarak duru beyaz, metalik renk olarak ise gece yarısı siyahı, parlak mavi, açık gri, koyu gri, derin kırmızı ve parlak bej. Orta mavi ise Volkswagen Ticari Araç’a özel bir renk.

Whatsapp
Whatsapp