fbpx

Yolculuğunuzda Başaran Otomotiv Yanınızda!

  • Anasayfa
  • Blog
  • Yolculuğunuzda Başaran Otomotiv Yanınızda!
Yolculuğunuzda Başaran Otomotiv Yanınızda!

Başaran Otomotiv Antalya ve çevresinde araç yetkili servis hizmeti veren köklü bir kuruluş olarak her zaman müşterilerinin yanında olmayı ilke edinmiştir. Başta Volkswagen olmak üzere gruba ait Audi, Porsche, Seat ve Cupra markalı araçlara orijinal yedek parça ve uluslararası standartlarda servis hizmeti vermesi ile öne çıkar. Her koşulda kaliteden yana duruşu başarısının önemli bir parçasını oluşturur.

Başaran oto 2. el araçlar konusunda da tüketici dostu bir yaklaşım sergiler. DOD Başaran olarak verdiği hizmet ile 101 nokta değerlendirmesinden geçmiş araçlar nihai kullanıcı ile buluşturulur. İkinci el otomobil piyasasının en önemli değeri olan güven unsurunu müşteri memnuniyeti ile birleştiren bir anlayışa sahip olan firma, alım satım işlemlerinin her aşamasında muhatap olarak varlığını hissettirir.

Araçlarınızı Başaran Güvencesiyle Bakıma Alın

Başaran oto yedek parça konusunda markaların % 100 orijinal yedek parça ve sarf malzemesi sınıfındaki ürünlerini kullanır. Bakım, onarım ya da hasar durumlarında otomobil üreticisinin orijinal ürünleri eskisinin yerini alır. Başaran oto bu konuda tavizsiz bir tutum izler ve orijinal yedek parçanın yanı sıra uluslararası standartlarda eğitim almış teknik personelin deneyimi ile kaliteyi birleştirir.

Periyodik bakım, arıza halleri, istenmeyen kazalar gibi her türlü olumsuz durumda Başaran oto servis hizmetlerindeki kaliteli yaklaşım kolaylıkla fark edilir. Taşıt muayene randevusu öncesinde yapılacak rutin kontroller ile muayeneden kolaylıkla geçmek ve sonrasında araca güven içerisinde binmek mümkün olur.

Tüv Türk standartlarının öngördüğü tüm parametreleri en doğru şekilde inceleyen ve gördüğü aksaklıkları titiz bir şekilde gideren servis anlayışı sayesinde araçlar ilk muayenede ağır kusur sergilemeden geçer not alır. Bu sonuçta zaman ve para tasarrufu sağlayan Başaran güvencesiyle yapılan bakımın katkısı çok yüksektir.

Güçlü Teknik Kadro, Başaran Otomotiv Yetkili Servis'te Sizlerle

%100 orijinal yedek parça kullanımı ve uluslararası eğitimli teknisyenlerin maharetli ellerinde şekillenen birinci sınıf işçilik, insana ve kaliteye yapılan yatırımın en önemli göstergesi sayılabilir. Başaran oto yetkili servis hizmetlerinde kaliteyi sağlayan her iki unsurdan asla taviz vermez. Araca değer katan bu anlayış sayesinde otomobilden fabrika verilerine en yakın performans değerlerini uzun yıllar boyunca elde etmek mümkün olur.

Kullanırken de satarken de ayrıcalıklı olmayı sağlayan bu yaklaşım, Antalya, Alanya, Fethiye ve Isparta’da aynı yüksek standart çizgisinde Başaran Otomotiv tarafından sunulur. Başaran oto iletişim numaraları üzerinden sağlanacak irtibat ile sıfır otomobil ya da ikinci el otomobil almak, servis hizmetine erişmek son derece kolaydır. Alınan randevu sırasında bakım, onarım gibi servis hizmetlerinin yanında orijinal aksesuarlarla aracı zenginleştirmek de mümkündür.

Başaran Otomotiv Yetkili Servis, Size Özel Bakım Çözümleri Sunar

Bakım zamanı gelmiş araçlarınız ile ilgili olarak alacağınız randevu sonrasında yapılması gereken işlemler hakkında bilgiler verilir ve kullanıcının onayını müteakip işe başlanır. Kişiye özel çözümler üretme konusunda uzman olan Başaran Otomotiv’in farkı tam da bu noktada ortaya çıkar. Aracın kullanım detayları özelinde kişinin ihtiyaçlarına en uygun bakım ve onarım paketleri devreye alınır.

Düşük performanslı hizmet veren araç ile yoğun kullanılan bir aracın ihtiyaçlarının farklı olması bu durumu daha iyi izah eder. Aracın kullanım yoğunluğu ve beklenen performans gibi çeşitli etkenler değerlendirilerek üretilen çözüm önerileri müşteri memnuniyeti bakımından çok değerlidir. Bu yaklaşım koşulsuz müşteri memnuniyetini gözeten firmanın önemli özellikleri arasında yer alır.

Başaran İkinci El'de Her Bütçeye Uygun Araçlar

DOD Başaran Oto ikinci el otomobil piyasasına güven unsuru aşılayan bir anlayışın temsilcisi olarak önemli bir referansa sahiptir. 101 nokta kontrolünün ardından değerlemeye alınan araçlar, alıcısına gerçekçi fiyatlar ve dürüst bir yaklaşımla sunulur. DOD Antalya Başaran 2.el araç piyasasının en önemli aktörlerinden birisidir. Aracın değerine etki etmesi muhtemel kaporta ve boya durumu ile mekanik ve motor elemanları DOD uzman ekiplerince detaylı bir şekilde kontrol edilir.

İşi şansa bırakmayan bir anlayış ile tam 101 noktayı değerlendiren DOD uzmanlarının ürettiği raporlar ile fiyatlanan araçlar piyasanın güven içerisinde şekillenmesinde önemli rol oynar. Sadece araç satışında değil araç alımında da etkin rol üstlenen DOD, gerekli koşulların sağlanması durumunda mutabık kalınan fiyat üzerinden aracı nakit olarak satın alır. Böylelikle Başaran ikinci el oto piyasasının hem satış hem de alış yönünde değerli katkılar sunar.

Diğer Blog Yazıları
Tüm Yazıları Gör
Whatsapp
Whatsapp