A3 Sportback

Sanal olamayacak kadar gerçek.

Gözleriniz hemen bal peteği görünümündeki çarpıcı radyatör ızgarasına sahip yeni Audi Singleframe'e dönecektir. Yan tarafta, sürekli olarak devam eden omuz çizgisi yeni Audi A3 Sedan'ın uzunluğunu vurgulamak için arka kapıya kadar uzanır. Ayrıca, geniş iz genişliği araca atletik bir karakter katar.

Audi Yeni A3 Sedan Dış Tasarım
Audi Drive Select Yeni A3 Sedan

Audi drive select

Yeni progresif direksiyon ve opsiyonel Audi sürüş modu seçimi özelliği ile, yeni Audi A3 Sportback her türlü yola çıkmaya hazırdır. Audi sürüş modu seçimi özelliği ile, ister konforlu, ister dinamik, otomatik veya daha özelleştirilmiş tercih edin, A3 Sportback’in karakterini sürüş tarzınıza uyacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Verimlilik modu yakıt tasarrufu yapmanıza yardımcı olabilir.

Daha da kolaylaştırılan dijitalleştirme özellikleri

Aracınızı sürerken bile, MMI kontrol panelinin özelliklerini dokunarak, kullanışlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Audi sanal kokpit plus sistemi ve opsiyonel head-up display (göz hizası ekranı) gibi isteğe bağlı ekipmanlar sayesinde, ek bilgiler doğrudan sürücünün görüş alanında olacak şekilde gösterilir. Opsiyonel Bang & Olufsen 3D Premium Ses Sistemi fantastik bir ses deneyimi sağlar.

Audi Yeni A3 Sedan

Yeni Audi A3

Yeni Audi A3; Sportback ve Sedan modelleriyle bir otomobilden beklentilerinizi fazlasıyla karşılar. Araç için seçeceğiniz donanım paketleri ile arzuladığınız konfora kavuşabilirsiniz. Araca sportif bir etki kazandırmak ya da çeşitli renk alternatifleri ile zenginleştirmek ise size kalır. Araç için hangi donanım seçeneğini seçerseniz seçin, tatmin edici bir sürüş deneyimi sizi bekler.

Yeni Audi A3 Sportback, S Line paketi ile sportif karakterleri ortaya çıkarır. Araçta dinamik çizgiler ön planda tutulmuştur. Aracın dış tasarımındaki keskin detaylar göz alıcı bir görüntü ortaya koyar. İçine oturduğunuzda ise sizi her bir küçük ayrıntı ile birlikte konfor ve modern bir görüntü karşılar. Araca tam anlamıyla hâkim olabileceğiniz ön konsolda araç sürüş deneyimi için harika bir kontrol paneli sizleri bekler. Gösterge panelindeki ayrıntılar ile aracın kontrolü her zaman sizin elinizdedir. Farklı sürüş modları ile otomobil kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Yeni Audi A3 Sportback Teknik Özellikler

Yeni Audi A3 Sportback teknik özellikleri incelendiğinde, Advanced ve S line olmak üzere iki farklı motor seçeneği karşımıza çıkar. Bu kapsamda alternatifleriniz şunlardır:

• Advanced 30 TFSI S tronic
• Advanced 35 TFSI S tronic
• S line 30 TFSI S tronic
• S line 35 TFSI S tronic

Bu motor seçenekleri; hızlanma ve maksimum güç açısından birbirinden ayrılır. Advanced 30 TFSI S tronic ve S line 30 TFSI S tronic motor seçeneklerinin hızlanması 10,6 saniye iken Advanced 35 TFSI S tronic ve S line 35 TFSI S tronic motor seçeneklerinin hızlanması 8,4 saniyedir. Benzer şekilde, 30 TFSI motorların maksimum gücü 81 kW (110 PS), 35 TFSI motor seçeneklerinin maksimum gücü ise 110 kW (150 PS) değerindedir.

Yeni Audi A3 Sportback yakıt tüketimi ile de ön plana çıkar. Araç, ortalama 6,2-5,2 l/100 km yakıt tüketimine sahiptir. Araca eklenebilen matrix led farlar; 18 inç titanyum ve gri renkli jantlar ile muhteşem bir görüntü oluşturur. iOS ve Android işletim sistemlerini destekleyen multimedya sistemi ise işlevsel Head-up Display (göz hizası ekranı) ile bütünleşir. 12,3 inç dijital gösterge paneli de 10,1 inç dokunmatik renkli kontrol paneli ile ihtiyaçları fazlasıyla karşılar.

Yeni Audi A3 Sportback Teknik Özellikler
Yeni Audi A3 Sportback Fiyat Listesi

Yeni Audi A3 Sportback Fiyat Listesi

Yeni A3 Sedan teknik özellikleriyle de dikkat çeken bir modeldir. Örneğin, model seçeneğine göre 999 veya 1498 cc3 olan silindir hacmi ile yakıttan tasarruf edersiniz. 425 litrelik bagaj yük kapasitesi de bagaj alanı açısından oldukça geniş bir alan sağlar. Birçok eşyaya yetecek kadar geniş olması, aracı öne çıkaran unsurlar arasında yer alır. 7 ileri otomatik vites tipiyle, özellikle uzun yollarda aracı yormadan konforlu ve kaliteli sürüş deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz. Yeni Audi A3 Sedan, 4495 mm uzunluğa, 1816 mm genişliğe ve 1425 mm yüksekliğe sahiptir. Boyutlarının ortalama olması, park yerlerine daha rahat girmenize yardımcı olur. Ortalama yakıt tüketimi 6,0-5,1 l/100 km olan yeni Audi A3 Sedan, daha az yakıtla daha uzun süre yol tutmanıza olanak sağlar. 45 litre yakıt deposuna sahip olan aracın boş ağırlığı 1360 kg'dır. Advanced ve S line 30 TFSI S tronic motor seçeneklerinde, şehir içi yakıt tüketimi 5,2-5,1 l/100 km iken, şehir dışı yakıt tüketimi 4,0-3,8 l/100 km’dir. Ortalama yakıt tüketimi, araç donanımına göre değişiklik gösterebilir.

Şık ve sportif çizgilerin bir arada bulunduğu tasarımda, sürüş deneyiminizi daha da üst seviyeye çıkaracak oldukça önemli özellikler bulunur. Yeni Audi A3 Sedan, tüm hava koşullarına uygun aydınlatmaları, yağmur sensörü ve ses yalıtımlı ön camları ile sınıfının üst düzey performans sergileyen araçları arasında bulunur. Ayrıca, ısı yalıtımlı camlar sayesinde içerideki mevsim koşullarına uygun sıcaklık değeri korunur. Böylece, sürüş deneyiminiz daha konforlu hale gelir. Sürücü ve ön yolcu için tasarlanan hava yastıkları sayesinde de yolculuklarınız daha güvenli geçer.

loading