Macan

Porsche Macan

Sportif, pratik ve tasarım harikası olma iddiasıyla yola çıkan Porsche Macan, hemen herkesin hayalini kurduğu Porsche markasının son yıllardaki en başarılı araçlarından bir tanesi. 2014 yılında kompakt SUV olarak satışa çıkarılan Macan, yıllardır klasik Porsche 911’den katbekat fazla satılarak satış rekorlarını tazelemeyi başarıyor.

Porsche markasının son yıllardaki başarılı temsilcisi Macan, dış tasarımında dinamik bir görünüşe sahip. Arka bölümdeki dört noktalı fren lambaları aracın görünüşünü zenginleştirirken, arka tekerlerin üzerinde yer verilen geniş omuzlar markanın 911 modelini anımsatıyor. Aracın yandan görünümü ise tipik Porsche araçlarından farksız.

Aracın iç tasarımında ise en çok dikkat çeken özellik, Porsche Communication Management (PCM) adı verilen sistemin 10,9 inçlik dokunmatik ekranı. Bu ekran, HD çözünürlük ve kişiselleştirilebilir bir başlangıç ekranıyla birlikte geliyor.

Porsche Macan Teknik Özellikler

Macan teknik özellikleri, herhangi bir SUV araçla kıyaslandığında, Porsche markasının gücünü yansıtmaya yetiyor. 6,7 saniyelik 0-100 km/h hızlanma değerine sahip Macan, 100 kilometrede ortalama 8,2 litre yakıt tüketiyor. Modelin S serisi Sport Chrono paket ile tercih edildiğinde aracın bütün teknik kapasitesi artıyor ve 100 km hızlanma süresi 5,3 saniyeye kadar düşebiliyor.

Kilometrede 186 gram karbon salınımı yapan Macan modelinde anti blokaj fren sistemi ve elektronik patinaj önleme sistemi bulunuyor. Aracın sahip olduğu elektrik takviyeli direksiyon ve lastik basınç göstergesi sürüş performansını önemli ölçüde iyileştiriyor.

Porsche Macan Fiyat Listesi

1996 yılından bu yana Doğuş Otomotiv Tic. A.Ş. distribütörü olarak Antalya’da hizmet veren Başaran Otomotiv, son model araçları en hızlı şekilde ve en uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyor.

Porsche Macan fiyat listesinde yer alan güncel satış fiyatları; tercih edilen Macan modeline göre ve tercih edilen opsiyonlara göre şekillenir. Araç, serisi fark etmeksizin Sport Chrono paketi ile güçlendirilerek sunulur.

Sizin için en iyi Macan seçeneğini kararlaştırabilmemiz ve en uygun Porsche Macan fiyatlarını sunabilmemiz için Başaran Otomotiv’e uğrayabilir ve bizimle bir kahve içerek bütün opsiyonları değerlendirebilirsiniz. Son kampanyalarımızı ve avantajlı fiyatlarımızı sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

loading