fbpx
Q8 e-tron

Q8 e-tron

İlk bakışta elektriklenme
Q8 e-tron

Yeni bir sürüş deneyimi

Araca binin ve elektrikli motorların neredeyse tamamen sessiz bir şekilde hızlanmasını deneyimleyin. Tamamen elektrikli dört tekerden çekişli sürüş ile daha fazla çekiş ve dengeden faydalanın. Uyarlamalı havalı süspansiyonu ve çeşitli asistan sistemleri sayesinde daha da iyi sürüş dinamiği. Çıkarılabilir bir çeki demiri de mevcuttur.

1 2 3
Q8 e-tron
Q8 e-tron

Randevu Talep Formu

Başaran Otomotiv, 25 yılı aşkın süredir Doğuş Grup distribütör firması olarak Antalya’da bulunan araç sahiplerine üstün kalite otomotiv hizmetleri sunmaktadır. Hizmet kalitesini ve erişim ağını giderek geliştiren Başaran Otomotiv, yaklaşık 20 yıldır Alanya’da; 14 yıldır Fethiye’de ve 12 yıldır Isparta’da faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye genelinde toplam 4 şubesi ve 300’ü aşkın uzmandan oluşan profesyonel ekibi ile müşteri memnuniyetini her gün artırmayı hedefleyen Başaran Otomotiv şubelerinde aracınızı ve kendinizi şımartabilirsiniz.

İletişim Test Sürüşü
İletişim Formu
Test Sürüş Talep Formu
Sizin İçin İkinci El Kartı
Sizin İçin
İkinci El Araçları Keşfedin,
Satın alacağınız tüm ikinci el araçların, mekanik ve elektronik bakımları elden geçirilmektedir. Bu sayede sıfır ayarında ikinci el araçları satın alabilirsiniz. Dilerseniz sahip olduğunuz aracı daha yeni bir araç ile takas edebilirsiniz. Sizlerde hemen ikinci el araçları keşfedin.
Kampanyalar Kartı
Kampanyalar
Bahar kontrol paketinde %40’a varan indirim
Siz de ticari aracınızı Volkswagen Ticari Araç Yetkili Servisine getirin, her gelişinizde artan indirimler sayesinde Kazandıran Servis’ten kazançlı çıkın. Daha güvenli bir sürüş için aracınızı yaza hazırlayın. Kampanyamıza hemen katılın.

Audi E-Tron

Audi teknolojisinin zirvesinde yer alan araçlardan birisi olan Audi e Tron, tamamen elektrikli bir model olarak markanın çağdaş temsilcileri arasında yer alır. Tasarım ve teknolojisindeki her detay onun yüksek standartlarının en net göstergesidir. Gerek iç gerekse dış tasarım unsurları markanın mükemmeliyetçi çizgisini ortaya koyan başarılı uygulamalardır.
Audi e Tron fiyat çizgisi ile kalite ve performans değerleri son derece uyumludur. Audi’nin seçkin tasarımı ve yüksek performansa odaklanmış anlayışı onun başarısındaki en önemli unsurdur. Bu, e Tron Audi imzasını gururla taşıyan mükemmel bir modeldir. İri gövdesi, yüksek performansı ve modern çizgileri ile ona sahip olmanın ayrıcalığını ve konforunu yaşatır.
Sıfır emisyon değeri onun çevreye duyarlı yapısının başta gelen göstergesidir. Kısa sürede şarj olabilen ve menzil konusunda son derece cömert bir davranış sergileyen bataryası ile çevresel duyarlılık sonuna kadar desteklenir. Bilinen yüksek Audi standartlarında sıra dışı pek çok özellik taşıyan araç bütün bunlara ilave olarak elektrikli olması ile fark yaratır.

Audi e-Tron markanın yenilikçi çizgisini, seçkin tasarım detaylarını ve üst düzey malzemelerle mükemmel ürünler ortaya koyma prensibini cesur bir şekilde yansıtır. Tek bir şarj ile 582 kilometreye varan menzile sahip olması onun başarılı olduğu parametrelerden sadece birisidir. Bataryanın büyük kapasitesi ve yüksek şarj seviyesi başarının odak noktasında yer alan en önemli bileşenlerdendir.

Audi e Tron menzil konusundaki başarısını güç ve performans değerleri söz konusu olduğunda da net bir şekilde ortaya koyar. Tamamen elektrikli bir araçtan elde edilmesi muhtemel yüksek tork değerleri Audi teknolojisi ile birleşince daha yüksek bir seviyeye ulaşır. Elbette sadece tork değerleri değil diğer tüm teknik veriler de markanın başarılı çizgisi ile paralel bir seyir izler. Audi Q8 e Tron markanın başarılı modellerinden sadece birisidir.

Audi E-Tron İç Tasarım Detayları

Sofistike iç tasarım detaylarına sahip olan Audi e Tron, araç içi rahatlığı konusunda benzersiz bir seviyeyi temsil eder. İç hacim konusunda son derece cömert bir tutum sergileyen araçta bütün fonksiyonlara ergonomik bir şekilde ulaşmak mümkündür. Gelişmiş dijital işlevler, seçkin malzemeler ve mükemmel tasarımı ile Audi e-Tron kullanıcılarına benzersiz bir kokpit deneyimi sunar. Böyle bir otomobilde yapılacak yolculuklar zihinlerde ayrıcalıklı bir deneyim olarak yer alır.

Audi Q8 e Tron iç mekânında koyu renkteki temel döşeme unsurları ile mükemmel kontrast sağlamak üzere kırmızı dikiş tercih edilmiştir. Bu detay araç içinde kapı içi, koltuklar, direksiyon ve orta kol dayama ünitesinde sofistike bir hareketlilik sağlar ve seçkin bir görünüm kazandırır. Ayrıca kırmızı kenarlı siyah emniyet kemerleri de bu görünümü destekleyen zarif bir dokunuş olarak araç içindeki yerini alır.

Karbon fiber teknolojili kaplama elemanları antrasit renkli döşeme detayları ile üst düzey bir kimlik ve sportif duruş sergiler. Paslanmaz çelik detaylar aracın iç mekanındaki sportif vurguyu güçlendiren önemli bir başka unsurdur. Geniş bir iç hacimde stil sahibi bir şıklık ile desteklenen üst düzey teknolojik altyapı Audi’nin yüksek standartlarını ortaya koyması bakımından önemlidir.
Aracın geniş iç mekanının en önemli avantajları arasında arka sıradaki koltuklarda üç kişiye varan rahat oturma alanı sağlaması yer alır. Benzersiz tasarıma sahip araçta normal konumda iken bagaj kapasitesi 569 litredir. Bu kapasite tam olarak yatırılabilen arka koltuklar ile 1.637 litreye ulaşır. Uzun yolculuklarda ya da gereken diğer hallerde ilave bagaj kapasitesi büyük kolaylık sağlar.

Audi E-Tron Dış Tasarım Detayları

Arabalar için ilk bakışta elektrik almak ya da ilk görüşte âşık olmak diye nitelenebilecek bir tabir varsa bu araç için söylenmiş olmalıdır. Modifiye edilen burun yapısı ve benzersiz Singleframe far teknolojisi karşıdan bakıldığında araçta ilk göze çarpan unsurlar arasındadır. Markanın yenilikçi stratejisinin net vurguları arasında sayılabilecek bu detaylar oldukça önemlidir.
Audi e Tron fiyat listesi ile ilgili rakamlara bakmadan önce tasarım ve performans detayları üzerinde durmak yerinde olur. Bu çerçevede aracın B sütununa lazer ile kazınan model ismi dikkat çekicidir. Sürekli gelişen ve ilerlemeye odaklanan tasarım dilinin önemli bir dışavurumu olarak kabul edilebilir.

İsteğe bağlı olarak tercih edilebilen Matrix LED farlar aracın karakterini keskinleştiren çizgileriyle dikkat çeker. Adaptif ışık dağılımı sağlayan sistem şıklığın yanı sıra seyir güvenliği konusunda önemli katkılar sağlar. 5 farklı dinamik ışık animasyonu sunan sistem park konumunda sürücünün ihtiyaç duyabileceği aydınlatma desteğini son derece fonksiyonel bir şekilde sağlar.
Kırmızı fren kaliperleri, 5 kollu metalik siyah 21 inç ebadındaki jantlar ile mükemmel bir uyum gösterir. Tekerin her dönüşünde ışıl ışıl göz kırpan kaliperler dış tasarımın önemli detaylarındandır. Ön ucundan arka ucuna kadar benzersiz bir tasarım çizgisine sahip olan araç aerodinamik yapı konusunda da fark yaratır.

Audi E-Tron Teknik Yapısı

Audi Q4 e Tron ve Audi A6 e Tron bir yana Audi Q8 e-Tron teknik yapısı incelemeye değer sonuçlar içerir. Örneğin kullanılabilir kapasitesi 106 kWh olan bataryası 10 dakikalık şarj ile 21.9 kWh enerji depolayabilir. Bu miktardaki enerji aracın 129 kilometre menzil elde etmesi anlamına gelir. 2.585 kg ağırlığındaki bu araç için söz konusu değerler son derece etkileyicidir. 0’dan 100 km/h hıza 5.6 saniyede erişen aracın azami hızı ise 200 km/h olarak belirlenmiştir.

Kardeş statüsündeki Audi E-tron GT sportback ile oldukça yakın değerlere sahip olan modelin tüm teknik verileri sınıfında en üst sıralarda yer alır. Buna benzersiz Audi kalitesi ve teknolojisinin ilave edilmesi ile ortaya çıkan değer tartışmasız zirve anlamına gelir. Bu nedenle Audi modelleri arasında seçim yapmak her zaman kolay olmayabilir.

Diğer Araçlarımız
Tümünü Gör
Whatsapp
Whatsapp