fbpx

Seat Servis Kampanyası

Seat Servis Kampanyası

SEAT Mobil Kampanyası

SEAT, kampanyaya katılan Yetkili Servislerinde, SEAT Online Mobil Uygulamasına sahip ve 2 yaş üstü araç sahiplerine özel servis işlemlerinde indirim uyguluyor.

Kampanya kapsamında, periyodik bakım, yedek parça, işçilik ve madeni yağda liste fiyatı üzerinden yedek parçada %20; işçilikte %20 tavsiye edilen oranda indirim sağlanıyor.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye SEAT Yetkili Servislerinden ulaşılabiliyor. Yetkili Servislerin indirim hakkı saklıdır.

Randevu için iletişim formumuzu doldurabilir ya da bizi arayabilirsiniz.

Kampanya koşulları:
Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda, SEAT modellerinde, teknik özelliklerde, donanımlarda, renklerde ve kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya sonlandırma hakkı saklıdır. Bu kampanya trafiğe çıkış tarihi itibarıyla iki yaşını geçmiş araçları kapsamaktadır. Bu kampanya, Doğuş Otomotiv-SEAT markası tarafından uygulanan diğer servis kampanyaları ile birleştirilemez. ZUBİZU Servis Kampanyası’nda, 2 yaş üzeri SEAT müşterilerimiz, ZUBİZU’ya ve SEAT Online mobil uygulamasına üye ise kampanyaya katılan yetkili servislerde yapılan işlemlerde; yedek parçada %20, işçilikte %20 oranında indirim hak ederler. 2 yaş üzeri tüm SEAT sahiplerinin faydalanabileceği bu kampanya periyodik bakım, mekanik yedek parça, işçilik ve madeni yağ işlemlerini kapsamaktadır. Yetkili Servislerin indirim hakkı saklıdır. Tavsiye edilen indirim oranlarıdır. Kampanya 01.01.2023 tarihinden itibaren 31.12.2024 tarihine kadar geçerlidir.

Seat Servis Kampanyası

ZUBİZU üyesi 2 yaş üstü SEAT aracınızı Başaran Otomotiv’e getirin, özel servis işlemlerinde %20 indirim fırsatını yakalayın!

Diğer Kampanyalar
Tümünü Gör
Whatsapp
Whatsapp