fbpx

SEAT'tan Ibıza Bakım Kampanyası

SEAT'tan Ibıza Bakım Kampanyası

SEAT’tan Ibiza Bakım Kampanyası

SEAT, 5 yaş ve üzeri Ibiza modellerinde SEAT Online mobil uygulama ve ZUBİZU üyelerine özel servis kampanyası başlattı. Kampanyaya katılan SEAT Yetkili Servislerinde geçerli olan kampanyada periyodik bakım işlemi KDV dahil 3.900 TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı fiyatlarla sunuluyor.

01.01.2024 - 31.12.2024 tarihleri arasında kampanyaya katılan tüm SEAT Yetkili Servislerinde geçerli bu kampanya sayesinde, SEAT sahipleri yağ filtresi, polen filtresi, karter tapası, hava filtresi değişimlerini içeren periyodik bakım işlemlerinde yüzde 30’a varan; işçilik ve motor yağında ise yüzde 20’ye varan tavsiye edilen indirimlerden faydalanabiliyorlar.

Randevu için iletişim formumuzu doldurun.

Kampanya koşulları:


Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda ve kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı sonlandırma hakkı saklıdır. Belirtilen fiyat ve indirim oranı tavsiye edilen fiyat ve indirim oranlarıdır. Yetkili Servislerin indirim hakkı saklıdır. Kampanya trafiğe çıkış tarihi itibarıyla 5 yaşını doldurmuş veya geçmiş araçları kapsamaktadır. Bu kampanya Doğuş Otomotiv-SEAT markası tarafından uygulanan diğer servis kampanyaları ile birleştirilemez. 5 yaş ve üzeri Ibiza sahibi müşterilerimiz, SEAT Online mobil uygulama ve ZUBİZU üyesi ise, kampanyaya katılan yetkili servislerde periyodik bakım işlemlerinde indirimi hak ederler. Kampanya 01.01.2024 tarihinden itibaren 31.12.2024 tarihine kadar geçerli olup; yabancı plakalı araçlarda uygulanmamaktadır. Ibiza için kampanyasız periyodik bakım fiyatı 6.377 TL’dir.

Seat’tan Ibıza Bakım Kampanyası

SEAT, 5 yaş ve üzeri Ibiza modellerinde, ZUBİZU kullanıcılarına özel servis kampanyası başlattı. SEAT Yetkili Servisi Başaran Oto’da da geçerli olan bu kampanyada periyodik bakım işlemi KDV dahil 3.900 TL’den tavsiye edilen fiyatla sunuluyor.

Diğer Kampanyalar
Tümünü Gör
Whatsapp
Whatsapp