seat ibiza servis kampanyası

SEAT’tan Ibiza Bakım Kampanyası

SEAT, 5 yaş ve üzeri Ibiza modellerinde, ZUBİZU kullanıcılarına özel servis kampanyası başlattı. SEAT Yetkili Servisi Başaran Oto’da da geçerli olan bu kampanyada periyodik bakım işlemi 1.350 TL tavsiye edilen fiyatla sunuluyor.

5 yaş ve üzeri Ibiza modellerini kapsayan kampanya, 1.350 TL tavsiye edilen fiyatıyla ZUBİZU üyesi araç sahiplerine özel tüm periyodik bakım işlemlerinde geçerli.

01.01.2022 – 31.12.2022 tarihleri arasında kampanyaya katılan tüm SEAT Yetkili Servislerinde geçerli bu kampanya sayesinde, SEAT sahipleri Yağ Filtresi, Polen Filtresi, Karter Tapası, Hava Filtresi* değişimlerini içeren periyodik bakım işlemlerinde yüzde 30’a varan; işçilik ve motor yağında ise yüzde 20’ye varan tavsiye edilen indirimlerden faydalanabiliyorlar.

*Hava filtresi değişimi, bakım periyoduna göre değişmektedir.

Randevu için iletişim formumuzu doldurun.

Kampanya Koşulları:

Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda ve kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı sonlandırma hakkı saklıdır. Belirtilen fiyat ve indirim oranı tavsiye edilen fiyat ve indirim oranlarıdır. Yetkili Servislerin indirim hakkı saklıdır. Kampanya trafiğe çıkış tarihi itibarıyla 5 yaşını doldurmuş veya geçmiş araçları kapsamaktadır. Bu kampanya Doğuş Otomotiv-SEAT markası tarafından uygulanan diğer servis kampanyaları ile birleştirilemez. 5 yaş ve üzeri Ibiza sahibi müşterilerimiz, ZUBİZU’ ya üye ise, kampanyaya katılan yetkili servislerde servis işlemlerinde indirimi hak ederler. Kampanya 01.01.2022 tarihinden itibaren 31.12.2022 tarihine kadar geçerli olup; yabancı plakalı araçlarda uygulanmamaktadır.

başaran seat kampanyası
Seat Servis Kampanyası
PREVIOUS POST
vwticari-bahar-kampanyasi-4
Volkswagen Ticari Bahar İndirimleri
NEXT POST