Tıguan

1920x1152 yeni tiguan IQ led matrix farlar 1

Göz kamaştırmayan, göz alıcı bir teknoloji.

IQ. LIGHT – LED Matrix farlar, aktif sürüş güvenliğini en üst düzeyde desteklerken Tiguan'ın tüm ihtişamıyla parlamasına da katkı sağlar.

Sistem, her bir far grubunda yer alan çok sayıda LED modülü bağımsız olarak açıp kapatabilir. Bu sayede, farklı hız, hava ve yol koşulları altında en optimum aydınlatma otomatik olarak sağlanır.1 Üstelik Dinamik Uzun Far Asistanı "Dynamic Light Assist" ile birleştiğinde bu farlar, uzun hüzmeli farlar ile ilerlerken merkezi kamera sistemi tarafından tespit edilen trafikteki diğer araçların sürücülerinin gözlerini kamaştırmamak için de bu LED modüllerini ayrı ayrı kapatıp açabilir.

1 Hız limitleri dahilinde.

Sezgilerinizle kontrol edin.

Dış tasarımı gibi iç mekanı da tamamen güncellenen Tiguan, sürücüsüne yenilikçi ve çığır açan özelliklerle donatılmış, yakınlaşma sensörü ve “Touch Slider” gibi sezgisel kumanda yöntemlerini destekleyen yepyeni bir dijital kokpit sunar.

26 cm (10,25”) genişliğindeki, yüksek çözünürlüklü Dijital Gösterge Paneli “Active Info Display”, sürüş ile ilgili önemli bilgileri direkt olarak sürücünün görüş alanına yansıtır. Merkezi bilgi ve eğlence sistemi ekranı gibi dokunmatik yüzeylere sahip, fiziksel tuş barındırmayan çok fonksiyonlu deri direksiyonun yanı sıra, 3 Bölgeli Dokunmatik Klima “Climatronic” sisteminin de kumandaları tamamen yeni, tamamen sezgisel!

26 cm (10,25”) Dijital Gösterge Paneli “Active Info Display”
3 Bölgeli Dokunmatik Klima “Climatronic”
Çok fonksiyonlu dokunmatik deri direksiyon.

1920x1152 tiguan yeni Discover Pro navigasyon
1920x1152 yeni tiguan trafikte surus asistani

Otomatik ve güvenli takip mesafesi.

Adaptif Hız Sabitleyici "ACC", önceden ayarladığınız hız limitini geçmenizi önler¹ ve önünüzde seyreden araçla aranızdaki mesafeyi korumanızı sağlar². Böylece uzun yolculuklarda sürücünün üzerine binen yük azalır, güvenlik ve konfor azami düzeyde artar. Bu sistem sayesinde ayrıca, dur-kalk trafikte ilerlerken Tiguan tamamen otomatik olarak fren yapıp öndeki aracın arkasında durur ve bu araç ilerlemeye başladığında yine otomatik olarak yeniden hareket etmeye başlar (Çift Kavramalı Şanzıman "DSG" ile).

1 Maksimum 210 km/s hıza kadar.
2 Hız limitleri dahilinde.

Volkswagen Tiguan

Yeni Tiguan, kullanıcılarına konfor dışında teknolojinin tüm imkanlarından yararlanma fırsatını da sunuyor. Yeni Tiguan’da güvenlik seçeneklerine yapılan vurgu, onu benzersiz bir seçenek haline getiriyor. Yeni Tiguan’ın dashboard’ı kullanıcılarına manuel olarak değil sezgisel olarak hissedeceğiniz mutluluk verici detaylarını vitrine çıkarıyor. Dokunmatik ekranın fonksiyonel çözümlerini çok beğeneceksiniz!

Alman mühendisliğinin üstün verimlilik seçeneklerini 5 duyunuzla hissediyorsunuz. Bu his, yüksek çözünürlüklü ekrandan kalbinize giden bir yol inşa ediyor. Klima, direksiyon ve birçok araç yönetim sistemine tamamen sezgisel kumanda araçlarıyla ulaşabiliyorsunuz.

Yeni Volkswagen Tiguan’ı kullanırken, tam anlamıyla ayağınızın yerden kesileceğini hissedeceksiniz. Ulaşabildiğiniz engin teknolojik konfor seçenekleri, size Alman mühendisliğinin en son sınırlarını deneyimleme keyfini yaşatacak.

Volkswagen Yeni Tiguan
Volkswagen Yeni Tiguan Teknik Özellikler

Volkswagen Tiguan Teknik Özellikler

Yeni Tiguan teknik özellikleri arasında, bilhassa hız sabitleyici özelliğini çok seveceksiniz. İşinize umduğunuzdan daha çok yarayacak bu özellik sayesinde önünüzdeki araçlarla takip mesafenizi koruyabileceksiniz. Ayrıca Yeni Tiguan, sıkışık trafikte ortaya çıkan dur-kalk problemini etkili çözümleriyle sona erdirecek. Maksimum 210km/s hız sınırına ulaşan yeni Tiguan'ın çift kavramalı şanzıman özelliği de oldukça dikkat çekici.

Yeni Tiguan yakıt tüketimi ile de cebinize dost olduğunu ispat edecek. Günümüzde, yeni bir otomobil alan araç kullanıcıları için yakıt giderleri en büyük çekince olurken Yeni Tiguan, bu konuda da müşterilerini memnun kılacak çözümlere sahip. Tüm bu avantajların yanında Yeni Tiguan, Volkswagen’e sunulan servis desteğiyle sahiplerine ekstra güven verecek! LED farlar, dinamik viraj aydınlatması, panaromik cam tavan ve dijital gösterge paneliyle dikkat çeken Volkswagen Yeni Tiguan'ın diğer teknik özelliklerini şu şekilde sıralamak mümkündür:

• Maksimum Hız: 202 km / s
• Yakıt Tüketimi: Şehir içi - Şehir Dışı - Ortalama Co2: 6.5 / 5.2 / 5.7 / 130 g/km
• Motor: 1.5 lt 150 PS 250 nm tork (turbo benzinli)
• Bagaj Hacmi: 615 litre
• Boş Ağırlık: 1541 kg

Volkswagen Tiguan Fiyat Listesi

İster profesyonel bir otomobil sürücüsü olun ister yeni araç sahibi bir müşteri olun, Yeni Tiguan, size kullanım seçeneklerine ekstra özellikler ekleme tercihini bırakacak. Sahibi olacağınız Yeni Tiguan’ın paketlere göre değişen fiyat seçenekleri, tercihi doğrudan size bırakacak.

Donanım seçeneklerine karar vermeniz, Volkswagen Yeni Tiguan fiyatları için önemli bir kriter olacaktır. Bu bakımdan siz Yeni Tiguan’ın teknik özellikleri hakkında kendinize özel seçenekleri belirleyebilirsiniz. Ayrıca bu sayede de ekonominize uygun çözümlere sahip olabilirsiniz. Tüm bu isteklerinizi göz önüne alarak hazırlanan Volkswagen Yeni Tiguan fiyat listesi, arzuladığınız araca ulaşmanızı mümkün kılan tüm opsiyonları önünüze getirecek.

loading