A6

Yeni Audi A6’yı keşfetmek için ne kadar vakit ayırmayı düşünürsünüz?

Zaman, sahip olduğumuz en değerli kaynaktır. Bizim isteğimiz, sizlerin zamanınızı en güzel şekilde geçirmenizdir. Audi A6’nın vaktinizi daha da değerli hale getirebileceğini huzur ve sükunet içerisinde keşfedebilirsiniz.

08072019 162240
08072019 162444

Vakit kazandıran donanım seçeneklerinden yararlanın.

Audi A6, daha fazla konfor sunan yenilikçi bir görüntüleme ekrandan yenilikçi işletim konseptine akıllı sürücü asistan sistemlerinden oluşan ve isteğe bağlı olarak sunulan sınırsız teknolojilerle donatılmıştır.

Zamanı çoğaltamazsınız. Ama değerini arttırabilirsiniz.

Keskinleştirilmiş hatları ve sıradışı düz arka kısmı aklınızdan çıkartamayacağınız unutulmaz estetik bir netlik sunuyor.

08072019 162634
08072019 162634
08072019 162751

Zamanı durduran tasarım.

Tıpkı üzerine çevirili gözler gibi zaman da Audi A6 Sedan’ın çarpıcı tasarımını görünce duruyor. Heybetli duruşu ve dimdik karşıya bakan yekpare radyatör paneli ile güçlü bir sporcunun göğüs kafesini andırıyor. Derinde duran bir ağırlık merkezi ve tekerlek yuvalarındaki çarpıcı quattro mimarisi Audi A6 Sedan’ın sonsuza dek yaşayacak bir efsanenin genlerini taşıdığının birer ispatı.

Nerede olursanız olun. Anın tadını çıkarın.

Audi A6 Sedan’da bulunan sürücü asistan sistemleri ile gündelik hayatta karşınıza çıkan sürprizleri kolaylıkla göğüsleyin.

08072019 162930
08072019 163121

Farkını kolaylıkla hissedebileceğiniz daha fazla donanım seçeneği.

Daha çok fonksiyon, daha az tuş: İsteğe bağlı olarak sunulan geri bildirim özelliğine sahip MMI dokunmatik ekranlı MMI Navigasyon plus modeli ile Audi A6’nızı yüksek çözünürlüklü 10.1 inç HD dokunmatik ekrandan sezgisel olarak (tüm dikkatinizi ekrana vermek zorunda kalmadan) kullanabilirsiniz.

Zamanınızı kendiniz için harcayın.

İsteğe bağlı olarak sunulan elektrik kumandalı bagaj kapağı açma kapama özelliği. İsteğe bağlı sunulan sensör kumKendinizi hatırlayın. Tıpkı yeni Audi A6 gibi. Derin, sportif omuz hatları ve geniş tekerlek yuvaları ile diğer araç modellerinden kolayca ayırt edilen Audi quattro mimarisine özgü tasarım öğeleri sayesinde araç tüm otomobil tutkunlarını bir görüşte kendisine aşık ediyor.

08072019 163321
Audi A6

Audi A6

Otomobilinizi hayat tarzınızı yansıtan bir gereç olarak görüyorsanız A6, size bu özel duyguyu fazlasıyla yaşatıyor. Audi A6 iç tasarımı size teknoloji ve konfor seçeneklerini fazlasıyla sunarken, dış tasarımında da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Audi A6’yı hazırlayan teknolojik birikim, insan ve teknoloji arasındaki samimiyet duygusunu büyük bir ustalıkla sizlere sunuyor. Dış tasarımındaki detaylar, A6’nın üzerine hayranlık dolu bakışları çekerken, sahip olduğu bu yenilikçi tasarım detayları da aracı yolda diğerlerinin bir adım önüne geçiriyor.

A6 kullanıcıları, Audi’nin sunduğu akıllı sürücü asistanı ve sınırsız teknoloji donanımlarıyla bir otomobilden daha fazlasını A6’da buluyor. Satış sırasında sunulan farklı paket seçenekleriyle A6’yı, beklentilerinizden çok daha fazlasına sahip olacak biçimde teslim alıyorsunuz.

Audi A6 Teknik Özellikler

Audi, tüm araçlarında olduğu gibi A6’da da yüksek bir teknoloji sunarak keyifli sürüş deneyimleri elde etmenizi sağlıyor. Audi A6 teknik özellikleri ile aracın iç ve dış tasarım detaylarına, kullanıcılarının isteklerine ziyadesiyle yanıt veriyor.

Otomobilin karşıdan bakışta verdiği güven hissi, yekpare radyatör kafesinden geliyor. Yekpare keçelik kafes, güvenlik seçeneklerinin maksimize edilmesi anlamını taşıyor. Bunun dışında, A6’nın dış mekanındaki keskinleştirilmiş hatlar da sürüş konforu ve otomobil aerodinamiğine katkıda bulunuyor.

İç detaylarda yer alan dokunmatik ekranlı navigasyon ve bu ekranın diğer multimedya özellikleri, A6’yı sınıfının zirvesine taşıyor. Audi A6, sıra dışı yenilikçi özelliklerini teknolojik üstünlüğü ve güvenilirliğiyle müşterilerine sunuyor.

Audi A6 Teknik Özellikler

Audi A6 Fiyat Listesi

A6 yakıt tüketimi konusunda müşterilerini mutlu kılacak motor seçeneklerini de sizlere sunuyor. Audi A6 fiyatları, biraz da bu sebepten ötürü yeni sahiplerine fazlasıyla mutluluk veriyor.

Audi A6 fiyat listesi, farklı donanım seçeneklerine bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Otomobilin estetik tasarımı ve fonksiyonel detayları, faklılıklar konusunda aklınıza girmeyi başarıyor.

Başaran Otomotiv güvencesi ile beğeninize sunulan araç modeli sayesinde tüm sürüş deneyimlerinizi en üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Şimdi A6 ile yeni bir kullanıcı deneyimi elde etmek ve üstün kullanım özelliklerinden yararlanmak için Başaran Otomotiv’den detaylı bilgi alabilirsiniz.

loading