fbpx

İKİNCİ EL ARAÇ

Tüm araçlarımız için hafta içi 08:30-18:00, Cumartesi 08:30-16:30 arası satış temsilcilerimize 0(242) 310 87 00 numaramızı arayarak ulaşabilirsiniz.

Araç alışverişi yapmak için güvenilir firmalar ile çalışmak çok önemlidir. Günümüz dünyasında araç satış platformlarının sayısı her geçen gün biraz daha artmaktadır. Bu kapsamda araç almak isteyen kişilerin ilk başvurduğu yol; söz konusu İnternet sitelerini ziyaret etmektir. Bahse konu sitelerin güvenilir olmaması durumunda araç almak isteyen kişiler, bir kısım mağduriyetler yaşar. Güvenilir olmayan sitelerin araç almak isteyenlere zaman kaybı yaşattığını da özellikle belirtmekte fayda vardır.

Başaran Oto ikinci el araç platformu, sizler için güvenilir bir araç alım satım ortamı sağlar. Web sitemizde yer alan araç ilanları düzenli ve sistemli olduğu için araç almak isteyen kişiler satın almak istedikleri araçları kolay şekilde bulabilirler. Üstelik yayına alınan ilanlar, uzman ekibimiz tarafından incelenmekte ve bu ilanların gerçekliği yine uzmanlar tarafından onaylanılmaktadır. Bu sebeple ikinci el araba almak isteyen kullanıcılar, beğendikleri aracı güvenli şekilde satın alabilirler.

Aradığınız Aracı Kolayca Bulabilirsiniz

Başaran Oto, kullanıcılarının istediği aracı bulabilmesi için müşterilerine her türlü kolaylığı sağlar. Sistem üzerinden araç arayan kişiler, arama kriterlerini belirleyerek hayallerindeki aracı kolayca bulabilir. Bunun yanında sitemizdeki araçlar sadece otomobille sınırlı değildir. Sitenin filtreleme özelliğini kullanarak, kamyonet, minibüs gibi araçların listelenmesini de sağlayabilirsiniz. Ayrıca filtreleme özelliği ile araçları model ya da fiyat sıralamasına göre de listeleyebilirsiniz. Beğendiğiniz aracı bulmak için yapmanız gereken tek şey, kriterlerinizi doğru şekilde belirlemektir. Yüzlerce araç arasından istediğiniz kriterlerdeki aracı bulacağınıza emin olabilirsiniz.

Başaran Oto’da Her Markayı Görebilirsiniz

Başaran Oto, ikinci el otomobil kategorisinde çok geniş bir araç yelpazesi sunmaktadır. Sitede yer alan vasıtalar arasında yaygın olarak tercih edilen araçları bulabileceğiniz gibi daha az tercih edilenleri de bulabilirsiniz. Sitemizde satışı yapılan araba markaları arasında; Audi’den Volkswagen’e, Mercedes’ten BMW’ye kadar birçok aracı bulabilirsiniz.

Almak istediğiniz araç hangi marka olursa olsun, web sitemizin sol kısmında bulunan marka & model sekmesinden aradığınız modele ve markaya göre listeleme yapabilirsiniz. Büyük bir kullanım kolaylığı ile tasarlanan filtreleme özelliği sayesinde aradığınız aracı bulmanızın daha kolay olduğunu görebilirsiniz. Bu sayede araç ararken harcadığınız zamanın da mümkün olduğu kadar kısaldığını fark edeceksiniz.

Üstün Filtreleme Özellikleri İle Aradığınızı Bulmak Çok Kolay

Başaran Oto ikinci el araba platformunun kullanıcılara sunduğu en önemli özellik; işlevsel bir ara yüz ve filtreleme seçeneğidir. Söz konusu filtre özelliklerini etkin olarak kullanan kişiler, aradığı aracı çok daha kolay ve kısa sürede bulabilirler. Aradığınız aracı; marka, fiyat aralığı, yakıt tipi ve vites özelliklerine göre filtreleyebilirsiniz.

Aradığınız kriterlere uygun araç listelemesini yaptıktan sonra araçları tek tek inceleyebilirsiniz. İncelediğiniz aracın tüm özelliklerini ilan sayfasında görebilirsiniz. Tüm detayları son derece şeffaf bir şekilde verilen araçları, gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Araçlarla ilgili aklınıza takılan soruları iletişim hattımızdan bize ulaşarak sorabilirsiniz.

Zaman Kaybetmeden Seçim Yapma Şansı Sizlerle

Araç seçiminde kararsız kalmak, sizleri yanlış tercih yapmaya yönlendirebilir. Bu anlamda mutlaka güvenilir, seçkin firmalarla alışveriş yapmanız gerekir. Başaran Oto ile yapacağınız ikinci el araç alım – satım işlemlerinde, sizlere kısa sürede karar verme olanağı sunulur. Web sitemiz üzerinden kurulan sistem ile zaman kaybetmeden seçim yapma şansını yakalarsınız. Beğendiğiniz araçları web sitemizde bulunan adresimize gelerek yerinde görme imkânına da sahipsiniz.

Aracı satın aldıktan sonra aracın içinize sinmesi çok önemlidir. Bu sebeple aklınızdaki tüm soru işaretlerini geride bırakarak alım yapmanız gerekir. Bu soru işaretlerine cevap bulmak için, yaptığı hizmet ile şeffaflık anlayışını benimsemiş firmalara ihtiyaç vardır. Başaran Oto’nun ikinci el araç satış işlemlerindeki tüm aşamalarının, şeffaf şekilde yapıldığını yaşayarak göreceksiniz.

Güvenli Araç Alım Satımı Başaran Oto’da

İkinci el araç alım – satımında güven çok önemlidir. Bu kapsamda satın alınan araçların mutlaka ekspertiz yapılması gereklidir. Ekspertiz firmalarında dahi güven probleminin oluştuğu günümüz dünyasında, doğru firmayı bularak araç almak çok önemlidir. Başaran ikinci el platformundan tercih edeceğiniz araçların tamamının ekspertiz raporları, web sitemizde yayınlanmaktadır. Bu sayede aldığınız aracın değişen ya da boyalı parçalarını görebilir, motor performansını değerlendirebilirsiniz.

Güvenilir şekilde yaptığımız ekspertiz ölçümleri ile en ideal aracı satın almaya yönlendirilirsiniz. Araç yelpazesi içinde hem eski model araçlar hem de yeni model araçlar bulunur. Araç almak isteyenler bütçelerini değerlendirerek, istedikleri modelde bir araca yönlenebilirler. Web sitemizde dolaşırken, fikir almak maksadıyla kredi ödeme planını da inceleyebilirsiniz. Bu kapsamda gerekli değerlendirmeyi yaparak, sizin şartlarınıza en uygun vasıtayı tercih edebilirsiniz.

Bütçenize Uygun Araç Seçimi Yapabilirsiniz

İkinci el araç alımında; aracın fiyatının uygunluğundan ziyade, güvenilir kişi ve kurumlardan alınması önemlidir. Araç alımında güvenilir kaynakları geri planda tutarsanız, aracı aldıktan sonra çeşitli problemlerle karşılaşabilirsiniz. Çevrenizde bu anlamda tecrübe yaşayan birçok kişinin varlığına şahit olabilirsiniz.

Başaran Oto ikinci el araç platformunda her bütçeye uygun araç bulabilirsiniz. Bütçesi elveren kişiler modeli yüksek olan, yüksek fiyatlı araçlara yönlenirken, bütçesi kısıtlı olanların nispeten daha düşük model araçları tercih ettiği görülür. İkinci el araçların fiyatı; aracın markasına, modeline, kat ettiği mesafeye göre değişiklik gösterir. En ideal ve kullanışlı aracı almak için, bütçenizi biraz daha zorlamanız gerekebilir. Web sitemizdeki araç modelleri içinden bütçenize uygun araç modelini kolayca bulabilirsiniz.

loading