T-Roc

Özgüveni doğuştan.

İleriye gidebilmek için düşmekten korkmayın. Unutmayın! Sizi siz yapan şey, özgüveninizdir. T-Roc, işte tam da bu özgüvenden doğdu ve bunu her köşesinde göstermeye hazır. LED farlarının altına konumlandırılan ve kendi tarzını taşıyan ışık imzasına sahip gündüz sürüş farları, tasarımına güç katan trapez egzoz dekorları, farkını ortaya koymaktan çekinmeyen tavan rengi seçenekleriyle T-Roc, doğuştan özgüven sahibi. Başkalarının belirlediği standartları değil, kendi çizginizi takip edenlere göre.

15012019 152341 scaled
15012019 152446

Kim olduğunuzu gösterin.

Kim olduğunuza ya da nasıl görünmek istediğinize yalnızca siz karar verebilirsiniz. T-Roc’un dış tasarımı da sahip olduğu karakteri, sizin gibi çekinmeden dışa vuruyor. Şimdi otomobillerle ilgili bildiğiniz tüm kalıpları bir kenara bırakın. “Daha Fazla Bilgi” bölümünde, T-Roc'a hem compact bir crossover hem de bu denli sportif bir coupe görünümü kazandıran sırları açıklıyoruz.

Kalabalığın içinde ilk fark edilen siz olun.

İtiraf edelim, tüm dikkatler üzerimizde toplandığında bir çoğumuz tedirgin oluruz. Ama siz yine de özgüveninizi toplayın, farkınızı ve renkli kişiliğinizi ortaya koymaktan asla çekinmeyin. Üstelik renkleriniz her ne olursa olsun ve bu renkleri nasıl karıştırırsanız öyle karıştırarak… Farklı renklerde kombin edilebilen tavanıyla T-Roc, şimdi merakla onu izleyen gözlere hazır. Tıpkı sizin gibi…

15012019 152505
15012019 152659

Işıklar üzerinizde ve sahne sizin.

İnsanların sizin hakkınızdaki düşüncelerinin büyük bir kısmı onların üzerinde bırakmış olduğunuz ilk izlenim üzerine kurulur. Bu yüzden sahip olduğunuz o yıldız ışığını herkese göstermekten asla çekinmeyin. T-Roc, özgüveninin kaynağı olan sıra dışı tasarımıyla olduğu kadar, kendine özgü aydınlatma tasarımıyla da bu gerçeğin farkında! Şimdi onun, kendi yıldız ışığını nasıl dışa vurduğunu keşfedin.

Yükünüzü hafifletecek.

Bazı insanların enerjisi öyle yüksektir ki, girdikleri her ortama kolayca uyum sağlayabildikleri gibi aynı zamanda etkileyici bir hareket de katarlar. Keyif veren enerjisiyle T-Roc, şehir içi manevralara uygun kompakt boyutlarının içinde gizlediği geniş iç hacmiyle sizi oldukça şaşırtacak. İçi içine sığmayan bir enerjisi olabilir ama ihtiyacınız olan her şey için onda bir yerde bulacaksınız.

15012019 152926
15012019 153148

Hayata olumlu yaklaşın, görmek istediğinizi görün.

Hayata bakış açınızı değiştirip, bardağın dolu tarafını görmeye çalıştığınızda yaşadıklarınızdan daha fazla keyif alacağınız bir gerçek... Ya da durun, siz hiç değişmeyin. T-Roc, görmek istediğiniz ne varsa önünüze getirsin. T-Roc ile standart olarak sunulan Dijital Gösterge Paneli "Active Info Display", otomobilinizle ilgili tüm önemli verileri, yüksek çözünürlüklü TFT LCD panel üzerine yansıtıyor ve beş farklı görünümle sistemi kendi tercihlerinize göre uyarlamanızı sağlıyor.

Volkswagen T-Roc

Kaliteli materyalleri ve sağlamlığı ile dünyanın en çok tercih edilen markalarından biri olan Volkswagen, T-Roc modeli ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Modern tasarımıyla şık bir görünüme imzasını atan Volkswagen T-Roc LED farların altında yer alan gündüz sürüş farları ile kendine özgü bir tarza sahiptir. Tasarımını güçlendiren trapes egzoz dekoru ile ön plana çıkan model, kendine güvenen ve stil sahibi araç severlerin tercihidir. Farklı tavan seçenekleri ile karakteristik dış tasarımı bir araya getiren T-Roc; hem compact bir crossover hem de sportif bir coupe görünümü sunar.

Volkswagen T-Roc
Volkswagen T-Roc Teknik Özellikler

Volkswagen T-Roc Teknik Özellikler

Yaşamı çok daha keyifli hale getiren detayları ile rahatlığı ve konforu birleştiren Volkswagen T-Roc; Active Info Display(Dijital Gösterge Paneli) sayesinde kullanıcının aracıyla ilgili tüm verileri TFT LCD panel üzerinden görmesini sağlar. Manevra yapmanızı kolaylaştıran compact tasarımı ile enerjinizi dışa yansıtmanıza yardımcı olan model, şaşırtıcı derecede geniş iç hacmi ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Volkswagen T Roc yakıt tüketimi; şehir içi ortalama 6.6 lt, şehir dışı ortalama 4.7 lt ve karma ortalama 5.4 lt şeklindedir. Yakıt tüketiminde, segmentine göre oldukça başarılı bir performans gösteren model, 8.4 saniyelik hızlanma gücüyle de dikkat çekicidir. İşte, kullanım kolaylığı sağlayan Volkswagen T Roc teknik özellikleri;

T-Roc Teknik Özellikler

Uzunluk 4234 mm
Genişlik 1819 mm
Yükseklik 1573 mm
Boş Ağırlık 1350 kg
Beygir Gücü 150 HP
Silindir Hacmi 1498 cc
Maksimum Hız 205 km/s
0-100 Km Hızlanma 8.4 sn
Maksimum Tork 250 Nm
Vites Tipi 7 İleri Otomatik
Yakıt Türü Benzin

T-Roc Teknik Özellikler

Volkswagen T-Roc Fiyat Listesi

Güvenlik donanımıyla kullanıcılardan tam puan almayı başaran Volkswagen T-Roc fiyatları ve T-Roc fiyat listesi; aracın özelliklerine ve dahil olduğu pakete göre farklılık gösterir. Mükemmel yol tutuşu ve sürüş konforu ile araba tutkunlarının tercihi olan modeli, web sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz Volkswagen T-Roc modelinin özellikleri ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Araba satın alırken güvenilir firmaları tercih etmek, satış sonrası yaşanabilecek problemlerin önüne geçmenizi sağlar. 1996 yılında Doğuş Otomotiv Servis Tic. A.Ş.’ye bağlı olarak faaliyete geçen Başaran Otomotiv, Antalya ve çevre illerdeki otomobil tutkunları için farklı seçenekleriyle hizmette!

loading